-3

- 17 KOCOUREK David   0
18 POSTL Dominik 1   -1   - 20 KOPIC Petr 1 -2
HS GAJDOŠ Daniel     0   -

V utkání plavského a čejkovického "béčka" se plavští potýkali s řadou absencí a nastoupili tak pouze se sedmi hráči do pole.

První třetina byla celkem vyrovnaná a kralovali v ní oba brankáři. Hosté sice ve 13. minutě míček za Pivcova záda dopravili, protože se tak ale stalo výstavní placírkou, branka samozřejmě uznána nebyla.

Do druhé části vstoupili lépe hosté z Čejkovic, kteří hned v její první minutě unikli do přečíslení dvou na jednoho a to přetavili v úvodní gól. O tři minuty později soupeř zachytil Gajdošovu rozehrávku a tuto chybu potrestal přesnou střelou, proti které neměl Pivec nárok. Poté se k náporu nadechli domácí, naráželi ale na pozornou obranu a výborného brankáře Zavřele. Ve 35. minutě Kopic míček do sítě přece jen dopravil, rozhodčí ale těsně před tím ztratili míček z dohledu a přerušili hru, takže gól platit nemohl.

I v závěrečné části bylo daleko více vzruchu před Zavřelem, na skóre se to ale nijak neprojevovalo. V 51. minutě tak udeřilo na druhé straně poté, co čejkovickým hráčům vyšel rychlý brejk zakončený bezchybným blafákem. Plavští se poprvé a zároveň naposledy prosadili o tři minuty později, kdy si Postl narazil míček s Kopicem a proti jeho zakončení do odkryté branky byl Zavřel bezmocný. V závěru to pak domácí ještě zkusili bez brankáře, nic kloudného ale nevymysleli a utkání tak skončilo výsledkem 1:3.