- 20 KOPIC Petr 3 4
18 POSTL Dominik 1 2 5   - 26 ŠICNER František   0
48 STEHLÍK David     -6   - 76 VAZDA Radek   -7
88 STEHLÍK František     -6   -

Po třech týdnech nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti silnému soupeři z Adamova a z utkání tentokrát odešli bez jakéhokoliv bodového zisku.

První střídání sice patřilo plavským hokejbalistům, jinak ale první třetina probíhala převážně v režii Apačů. Ti svou převahu zúročili dvěma přesnými zásahy v 9. a 17. minutě a úvodní třetinu tak vyhráli výsledkem 2:0.

I začátek druhé části patřil hokejbalistům z Adamova, kteří velmi rychle přidali třetí branku, a když ve 28. minutě zvýšili už na 4:0, nevypadalo to s plavskými hráči příliš dobře. Plavští se ale nehodlali vzdát, a když se ve 33. a 36. minutě dvakrát trefil Pávek, bylo rázem zase o co hrát. Domácí na to vzápětí zareagovali pátým gólem v Novotného síti, nicméně poslední slovo druhé části patřilo plavským hráčům, konkrétně Sokolíkovi, který se před prázdnou brankou dostal k dorážce Kopicovy střely a nezaváhal.

Ve 46. minutě předvedl skvělou individuální akci Postl a snížil na rozdíl jediného gólu. Plavské ambice ale Apači velmi rychle zchladili, když ve 48. a 54. minutě potrestali další nedůslednosti v jejich obraně. Hokejbalisté z Plava ale bojovali dál a necelé tři minuty před koncem po gólu kapitána Sokolíka opět snížili. V závěru to plavští ještě zkusili bez brankáře, na skóre se ale už nic nezměnilo a utkání tak skončilo výsledkem 7:5.