Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 9 PÁVEK Karel ml. 3 -2

- 26 RŮŽIČKA David 3   -1
76 VAZDA Radek 2 1 -5   - 93 JIŘÍČEK Miroslav   -3
HS GAJDOŠ Daniel     -7   -

Protože covid a jiné virózy značně osekaly plavskou sestavu, nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti favorizovaným Čejkovicím pouze se sedmi hráči v poli.

Přesto začali velmi dobře. Poté, co přestáli první nápor hostujících hráčů, se do rychlého protiútoku vydal hbitý Růžička a střelou nad rameno brankáře Zavřela poslal domácí do vedení. Poté už svůj obávaný kolotoč roztočili hosté. Několik vyložených šancí zlikvidoval brankář Vojta, který při absenci Pivce i Novotného zaskočil v plavské brance, v 5. minutě ale po střele Z. Zavřela přece jen kapituloval. Nerozhodný stav udrželi domácí do 11. minuty, kdy hosté přidali dvě slepené branky. A když v 19. přidali další gól, skončila první část výsledkem 1:4.

I ve druhé části si plavští připadali jako na kolotoči a hosté svůj nápor korunovali dalšími třemi přesnými zásahy, když vesměs zakončovali do prázdné branky. Domácí se osmělili až ve druhé polovině druhé třetiny, ani Pávek ani Růžička ale skórovat nedokázali. V závěru druhé části už značně okleštěná plavská sestava doznala další újmy, když po srážce s Růžičkou musel se zraněním v horní polovině těla odstoupit Jiříček.

I v šesti hráčích plavští ve třetí třetině bojovali a přestože ve třetí části čtyřikrát inkasovali, dokázali i oni čtyřikrát skórovat. Hosté nejprve dvěma slepenými góly vytáhli skóre na 9:1, poté se ale soupeřovou obranou protáhl Růžička a snížil. Hosté poté přidali desátý gól, na který z dorážky Kopicovy střely odpověděl opět Růžička. V závěrečné desetiminutovce jsme viděli ještě tři branky, z toho dvě z Vazdovy hole a utkání tak skončilo výsledkem 5:11.