25.11.2023 09:00 HBC RAMS - HBC PLAV "B"

Poznámka po prodloužení

Prodloužení

0:1
Třetiny 2:4 2:2 3:1
Střely na branku 39:40 (10:15;12:10;14:12;3:2) Zásahy brankářů 32:32 (11:8;9:10;11:11;1:3)

HS GAJDOŠ Daniel     -5 2 -

V 11. kole 1. ligy AHbk nastoupili hokejbalisté plavského béčka k odvetnému utkání proti mužstvu HBC RAMS.

Do utkání lépe vstoupili domácí RAMS, když hosté špatně dostoupili Švece a ten z prostoru mezi kruhy otevřel skóre. O minutu později domácí doslova darovali gól Růžičkovi, když mu "namazali" míček před prázdnou branku a bylo vyrovnáno. V 10. minutě Růžička potrestal další domácí nepřesnost a přesnou střelou poslal plavské hráče do vedení. V 15. minutě pak plavští dobře zakombinovali a na konci akce pálil přesně Postl. O minutu později předvedli plavští další nedoraz v obraně a domácí snížili. Strany se ale měnili za dvoubrankového vedení hostujících hráčů, o které se utěšenou střelou do pravého horního růžku postaral Postl.

Jestliže v první části měli mírně navrch hosté, druhá byla naprosto vyrovnaná. Domácí velmi rychle snížili na 3:4, nicméně plavští si po Postlově přesné střele velmi rychle vzali zpět dvoubrankové vedení. V polovině utkání to po Salvově střele, která propadla za Pivcova záda, bylo znovu pouze o gól. Ve 35. minutě hosté Kopicovou zásluhou využili přesilovku a šli opět do dvoubrankového vedení, které jim vydrželo až do konce druhé části.

V závěrečné třetině RAMS vyrazili ke stíhací jízdě a velmi rychle snížili na 6:5. Tento stav vydržel až do 51. minuty, kdy se po pravém křídle prohnal Postl a přidal sedmý plavský gól. Dvoubrankové vedení ale i tentokrát mělo pouze jepičí život, protože domácí o dvě minuty později po vyhraném buly v útočném pásmu opět snížili na jednobrankový rozdíl. Přesně dvě minuty před koncem třetí části odešel na trestnou lavici Gajdoš a zdržel se na ní jen pár sekund, protože domácí se díky Švecově důrazu na brankovišti velmi rychle prosadili a vyrovnali.

Utkání tak dospělo do prodloužení. V jeho druhé minutě se skvělým semaforem blýskl Pivec, který zneškodnil velkou Petráškovu šanci a tak nakonec udeřilo na straně druhé. V 64. minutě totiž míček vybojoval Růžička, Postl poté nabil Pávkovi a ten rozhodl o tom, že druhý bod poputuje na konto plavských hokejbalistů.