18 POSTL Dominik 1 1 0   - 76 VAZDA Radek   -4
20 KOPIC Petr     -1   - 93 JIŘÍČEK Miroslav 1   -1 2
48 STEHLÍK David     -2   -
88 STEHLÍK František   1 -3 2 -

V 9. kole 1. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského béčka proti mužstvu RAMS a sehráli s ním kvalitní a dramatický duel, na jehož konci se radovali hosté.

První střelu na branku sice vyslali domácí, ale už ve druhé minutě se po buly v útočném pásmu radovali hosté. Plavští poté usilovali o vyrovnání, v cestě jim ale jednak stál kvalitní a houževnatý soupeř a jednak výborný brankář Vyžrálek. Domácí se nakonec dočkali v 15. minutě a také to bylo po standardní situaci po vhazování, které vyhrál Pávek, Růžička přistrčil míček Postlovi a ten mířil přesně. Hosté si vzali vedení zpět v 19. minutě, kdy mezi kruhy zůstal volný hráč a proti jeho pohotové střele neměl Pivec šanci.

Do druhé třetiny vstoupili lépe domácí. Ve 24. minutě se k velkému sólu nadechl Jiříček a nadvakrát překonal Vyžrálka. Nerozhodný stav vydržel tři minuty, kdy hosté prokázali důraz na brankovišti a z několikanásobné dorážky vrátili vedení na svou stranu. Plavští se nevzdávali, ve 33. minutě se k dorážce Postlovy střely dostal Pávek a bylo znovu vyrovnáno. V době, kdy se zdálo, že by plavští mohli zvrátit utkání na svou stranu, do protiútoku vyrazili hosté, překvapivou střelou od mantinelu zaskočili Pivce a dostali se tak opět do vedení.

V závěrečné části ještě jednou domácí dokázali vyrovnat. O vyrovnání se pohotovou a překvapivou střelou z otočky postaral Sokolík. Jenže hosté opět velmi rychle odpověděli a už o minutu později znovu vedli. A když se "beranům" v 58. minutě podařilo dobře sehrát přečíslení tří na jednoho, vedli rázem o dvě branky. Plavští to v poslední dvouminutovce zkusili bez brankáře, výsledkem byl ale inkasovaný gól do prázdné branky. Utkání tak skončilo výsledkem 4:7.