- 20 KOPIC Petr 1 2 5 2
48 STEHLÍK David     0   - 24 KOCOUREK David 1 0
88 STEHLÍK František   1 0   - 26 ŠICNER František   -1
HS GAJDOŠ Daniel   1 5   -

V utkání proti mužstvu Monkeys nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" bez řady ofenzivních opor. Povolán tak byl i v záloze čekající David Kocourek, a protože se do útoku musel vysunout i Kopic, byl povolán i obránce Gajdoš nastupující v plavském "béčku" na střídavé starty z Bojleru.

Nutno podotknout, že i hosté nastoupili s notně prořídlými řadami a utkání tak mnoho krásy nepřineslo. Přesto všechno jsme se dočkali spousty branek. Skóre otevřel ve 3. minutě Sokolík, který obkroužil soupeřovu branku a zasunul míček do sítě. Hosté odpověděli v 7. minutě, kdy si domácí ve svém obranném pásmu špatně přihráli a byli za to okamžitě potrestáni. A když v 17. minutě přišla další zbytečná ztráta míčku, dostali se Monkeys do vedení. Hned vzápětí ale vyrovnal Sokolík, který využil toho, že Kopic vyhrál buly v útočném pásmu.

Sokolík byl při chuti, hned v první minutě druhé části byl po Pávkově střele u soupeřovy branky nejrychleji a svým hattrickem poslal domácí do vedení. Ve 26. minutě vypálil z levé strany Pávek a domácí vedli 4:2. O dvě minuty později se pak své premiérové branky v kariéře dočkal Jokl, jehož střelu sice brankář Vobr vyrazil, vracející se Frydrych si ale míček srazil do vlastní sítě. Ve 30. minutě Kopic nedovoleně zastavil unikajícího Nováka a hosté v přesilovce snížili. Klid na plavské hole pak ve 39. minutě vrátil Kopic, který pohodlně do prázdné branky uklidil Pávkovu přihrávku.

Začátek závěrečné části se nesl ve znamení několika neproměněných šancí na obou stranách. Gólu jsme se dočkali až ve 49. minutě, kdy D. Kocourek přistrčil míček Joklovi a ten se trefil přesně k tyčce. Hosté poté notně přidali a před plavským brankářem Novotným to několikrát pořádně vřelo. Ten se ale překonával a několika skvělými zákroky přiváděl hosty k zoufalství. Ti se nakonec přece jenom jednou prosadili, když v 56. minutě svůj nápor korunovali snížením na 7:4. Poslední slovo ale patřilo domácím, konkrétně Pávkovi, který zakončil akci muže zápasu Sokolíka a stanovil tak konečné skóre 8:4.