1. liga AHbK 2023/2024 - 6. kolo

22.10.2023 12:30 SK Včelná - HBC PLAV "B"

Výsledek 4 : 14
Třetiny 0:6 4:7 0:1
Střely na branku 33:47 (10:18;13:17;10:12) Zásahy brankářů 33:29 (12:10;10:9;11:10)

48 STEHLÍK David   1 4 2 -

V 6. kole 1. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "B" mužstva proti Včelné.

A začali výborně. Už na začátku druhé minuty vypálil z levého kruhu Sokolík a otevřel skóre. Netrvalo to ani minutu a hosté po Vazdově střele vedli 2:0. I další střídání skončilo gólém, postaral se o něho Postl. Plavští byli neuvěřitelně produktivní a v 9. minutě přidali čtvrtý gól, o který se postaral Pávek. První kanadský bod v kariéře si u tohoto gólu připsal Jokl. Poté o sobě několikrát dala vědět i Včelná, na Pivce ale recept nenašla. Góly tak stříleli pouze plavští a když se ve 14. a 18. minutě dvakrát prosadil Bartizal, vedli vysoko 6:0.

I druhá třetina začala raketově. Hned v její první minutě zakončil přesilovkovou kombinaci Jiříček a bylo to 0:7. Poté ke slovu přišla i Včelná, která ve 23. a 29. minutě snížila na 2:7. Druhá desetiminutovka druhé části pak byla více než divoká. Byli jsme totiž svědky neuvěřitelných osmi gólů a na konci druhé třetiny bylo skóre 4:13. V plavském dresu se dvakrát trefil Vazda, po jednom gólu přidali Pávek, Kopic, Bartizal a Jiříček.

Ve třetí třetině se hra uklidnila a nakonec padl pouze jediný gól, o který se v 57. minutě pěknou střelou do levého horního růžku postaral Postl. Další šance na obou stranách zůstaly nevyužity a utkání tak skončilo výsledkem 4:14.