V tradičním předvánočním hokejbalovém utkání stejně jako vloni zvítězili mladí

V sobotu 20. prosince se v Plavu uskutečnilo tradiční předvánoční utkání hráčů HBC Plav "staří - mladí". Utkání bylo jako obvykle spojeno se zakončením první poloviny sezóny, takže nechyběl naražený sud, maso pečené v lodně na ohni, či kapří tatarák.

"Mladí" měli drtivý nástup a tím v podstatě rozhodli o svém vítězství. V 8. minutě totiž vedli 3:0 a vedení si udržovali po celý zápas. "Staří" pouze dotahovali, v 52. minutě snížili na rozdíl jedné branky, ale "mladí" vzápětí zase odskočili na dvoubrankový rozdíl a své vedení uhájili i v závěrečné téměř dvouminutové power-play "starých" umocněnou navíc vyloučením Trněného.

Statistiky utkání:
HBC Plav "staří" - HBC Plav "mladí" 7:9 (2:4;2:3;3:2)
Branky a nahrávky: 2. J. Tácha (Trněný) 0:1; 7. J. Tácha (P. Tácha) 0:2; 8. T. Lonsmín 0:3; 14. Z. Tácha (Maurer) 1:3; 16. Trněný (J. Tácha) 1:4; 20. Pávek (Z. Tácha) 2:4; 27. Bartizal (T. Lonsmín) 2:5; 35. Bartizal (T. Lonsmín) 2:6; 36. Bartizal (J. Tácha, T. Lonsmín) 2:7; 38. P. Lonsmín (Maurer) 3:7; 40. Maurer (Pávek, Z. Tácha) 4:7; 48. Z. Tácha (Urbánek) 5:7; 49. J. Tácha (T. Lonsmín) 5:8; 51. Urbánek (P. Kopic) 6:8; 52. Z. Tácha (Pávek) 7:8; 53. T. Lonsmín 7:9
Vyloučení 0:1, bez využití; rozhodčí M. Tácha