Přípravné utkání 1.9.2009 od 18:30
HBC Plav - Flying Elephants 11:2 (3:0;1:1;7:1)

K prvnímu přípravnému utkání sezóny si HBC Plav pozval nováčka I. ligy AHbK - mužstvo Flying Elephants. Domácí měli k dispozici dvě obranné dvojice a tři dvojice útočné, a tak, aby mohli hrát na dvě kompletní čtyřky, každou třetinu jedna útočná dvojice odpočívala. Samotné utkání neslo všechny rysy úvodu sezóny. K vidění byla snaha, ale také spousta nepřesností, přesto se poměrně rychle dostali do vedení domácí. Přestože hosté bojovali a poměrně dlouho drželi naději na přijatelný výsledek, v závěrečné třetině se plavská převaha na skóre přece jen projevila a utkání skončilo vítězstvím domácích 11:2.

Branky a nahrávky: 1. M. Tácha (Jiříček) 1:0; 5. Jiříček (Pávek) 2:0; 16. P. Tácha (J. Tácha) 3:0; 29. Pávek (Z. Tácha) 4:0; 39. Elephants 4:1; 41. M. Tácha (Sokolík) 5:1; 43. Kopic (Pávek) 6:1; 44. P. Lonsmín (Z. Tácha) 7:1; 50. Kopic (Z. Tácha) 8:1; 53. Jiříček (Sokolík) 9:1; 55. P. Tácha (Sokolík) 10:1; 56. Elephants 10:2; 59. P. Tácha (Jiříček) 11:2
Vyloučení 0:1; bez využití