Přípravné utkání 13.9.2012 od 18:45
HBC Plav - HC Hurican 16:4 (2:1;9:0;5:3)

Ve čtvrtek 13. září odehráli plavští hokejbalisté přípravné utkání proti Huricanu. Utkání, v němž ani jedno mužstvo nenastoupilo v kompletním složení, skončilo divokou přestřelkou, byť tomu úvod utkání vůbec nenasvědčoval. První třetina totiž přinesla spoustu zahozených šancí na obou stranách, ale pouhé tři branky. Od druhé třetiny ale domácí spustili brankostroj, zatímco hosté nedokázali využít ani ty nejvyloženější šance. O tom, že se moc nebránilo, svědčí například akce, při které hned 3 hráči Huricanu uháněli proti osamocenému brankáři Benešovi, skórovat ale nedokázali. Spousta gólů byla k vidění i v závěrečné části, ve které se úpravy skóre dostali i hostující hráči, takže utkání nakonec skončilo divokým výsledkem 16:4.

Branky a nahrávky: 4. Trněný 1:0; 10. Hurican 1:1; 17. Kopic (Trněný) 2:1; 23. Kopic (J. Tácha, Trněný) 3:1; 27. Trněný (Z. Tácha) 4:1; 29. Pávek (Trněný) 5:1; 30. T. Tácha (Pávek, Kopic) 6:1; 34. Z. Tácha (Novotný) 7:1; 37. Novotný (Z. Tácha) 8:1; 38. J. Tácha (Novotný) 9:1; 38. Trněný 10:1; 39. Kopic (Trněný) 11:1; 43. Z. Tácha (Kopic) 12:1; 47. Z. Tácha 13:1; 48. Hurican 13:2; 49. Hurican 14:3; 52. P. Tácha (Trněný) 14:3; 55. Hurican 14:4; 56. Kopic (P. Tácha, Z. Tácha) 15:4; 60. Kopic (Trněný) 16:4