Hokejový "Winter Classic" Doudleby - Plav 2012

V úterý 7. února 2012 se na přírodním doudlebském kluzišti uskutečnilo historicky první utkání "Winter Classic" Doudleby - HBC Plav. Za drobného sněžení se hrálo 3 x 20 minut hrubého času ve čtyřech hráčích v poli. V první třetině jsme viděli poměrně svižný hokej a řadu šancí na obou stranách. V nepatrně menších brankách, než bývá v hokeji zvykem, ale dlouho kralovali oba brankáři. Nakonec se ale přece jen  prosadili plavští Plechinger a Postl a první třetina tak skončila 0:2. Když v úvodu druhé části zvýšil Šívr na 3:0 pro hosty, vypadalo to na celkem jasnou záležitost. Domácí se ale nevzdali, dvěma slepenými góly snížili na 2:3 a rázem bylo o co hrát. Plavští poté přidali na důrazu a po gólech Postla a Kopice zase získali tříbrankový náskok. V úvodu závěrečné části zvýšil Šívr na 6:2 pro plavské hráče, poté opět vstřelili dvě slepené branky hokejisté z Doudleb. Závěr utkání pak patřil plavským střelcům Postlovi a Šívrovi, jejichž zásluhou se skóre nakonec vyšplhalo až na konečný stav 4:10. Utkání bylo každopádně zajímavé a je docela možné, že se v blízké době dočkáme odvety.