-6

-
88 STEHLÍK František   1 -6 2 -
93 TÁCHA Pavel     -8   -

Ve 4. kole 1. ligy - skupiny "A" nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti silně favorizovanému čejkovickému "áčku". Plavští se museli vyrovnat s řadou absencí zapříčiněnou pracovní vytížeností i covidovou karanténou a v sedmi hráčích v poli mohli obrovskému favoritovi jen těžko vzdorovat.

Úvodní gól padl velmi rychle. I v dalším průběhu se hra odehrávala téměř výhradně v obranném pásmu domácích, přesto plavští dokázali odolávat až do 10. minuty, kdy čejkovičtí využili přesilovku. Další góly pak už ale rychle následovaly a první část tak skončila výsledkem 0:5.

Ve 24. minutě se dočkali i plavští, kteří Urbánkovou zásluhou snížili na 1:5. Další minuty ale zase patřily a skóre rychle narůstalo.

Obraz hry zůstal stejný i v závěrečné třetině. Favorizovaní hosté na hřišti dominovali a přidávali další branky. Ukazatel skóre se nakonec zastavil na stavu 1:16.