1. liga AHbK - skupina "A" 2020/2021 - 3. kolo

03.10.2020 09:00 HC Libníč Minions - HBC PLAV "B"

Výsledek 4 : 1
Třetiny 0:1 2:0 2:0
Střely na branku 39:31 (10:10;12:10;17:11) Zásahy brankářů 30:35 (9:10;10:10;11:15)

88 STEHLÍK František     -1 6 -

K druhému utkání sezóny nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" na Dobré Vodě proti Libníči, a protože se museli vypořádat s řadou absencí, nastoupili pouze se sedmi hráči v poli.

Přesto začali velmi dobře. V 5. minutě zachytil Urbánek soupeřovu rozehrávku a tvrdou střelou nad lapačku brankáře Hembery otevřel skóre. Plavští byli i nadále aktivní, soupeřovo obranou se několikrát prohnal Sokolík, do dalších střeleckých pozic se dostal i Urbánek, na skóre se to ale neprojevilo. Ve druhé polovině úvodní části se začali probouzet i do té doby nevýrazní domácí a několik výborných zákroků si musel připsat i plavský brankář Beneš.

Domácí byli aktivnější i na začátku druhé části, nicméně hostující obrana v čele s Benešem odolávala. Poté zase několikrát zahrozili plavští, kteří si nejvíce šancí vypracovali v přesilovce v polovině utkání, skóre se ale neměnilo. Ve 33. minutě tak udeřilo na straně druhé, domácí totiž svou přesilovku využili a vyrovnali. Ve 39. minutě pak domácím vyšel rychlý protiútok a stav byl 2:1.

Ve 45. minutě se projevilo otřepané nedáš - dostaneš. Na jedné straně neuspěl Vazda a z protiútoku se potřetí v utkání prosadili domácí. Blízko ke zkorigování výsledku byl o chvíli později Kopic, Hembera ale udržel míček před brankovou čarou. Počtvrté v utkání se tak v 52. minutě trefili v přesilové hře domácí. Protože ani jedno z mužstev už žádnou ze svých dalších příležitostí nevyužilo, skončilo utkání výsledkem 4:1.