5 MACHÁLEK David 1 1 3 - 97 MAURER Ondřej 2 2
14 FERDAN Jiří 1 1 1   - B VAZDA Radek 3 2 8 2
19 PÁVEK Karel 1 2 9   -
B KOPIC Petr   1 7   -

V posledním utkání roku 2019 nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Cardiax.

První třetina se nesla ve znamení souboje plavských střelců s domácím brankářem Vincenzem. Ten vypadal jako chobotnice, dokázal likvidovat střely přízemní i střely mířící pod horní tyčku a skóre dlouho zůstávalo bezbrankové. Nutno říct, že Vincenzovi vydatně pomáhali i obětavě bránící spoluhráči, kteří řadu střel zblokovali. I tak si domácí brankář připsal 16 úspěšných zákroků a jediný gól inkasoval v 18. minutě, když jej milimetrově přesnou střelou pod horní tyčku překonal Z. Tácha, jehož zpoza branky šikovně uvolnil Vazda.

Ve druhé části už tak velký nápor plavských hokejbalistů ještě zesílil. Vincenz v brance Cardiaků opět čaroval a plavským šancím odolával až do 28. minuty, kdy Kopic naznačil střelu, místo ní však uvolnil Maurera, který zamířil přesně pod horní tyčku. Na další gól jsme si museli počkat do 36. minuty, kdy hosté v útočném pásmu dlouho kombinovali a vše nakonec zakončil střelou z úhlu Z. Tácha. Ve 39. minutě předvedli plavští další kombinaci, na jejímž konci měl Vazda před sebou prakticky prázdnou branku.

V závěrečné třetině to zprvu vypadalo, že vše bude podobné jako v prvních dvou částech. Plavští si v několika šancích vylámali zuby na Vincenzovi a poté přišli ke slovu domácí, kteří potrestali plavskou nedůslednost v obranném pásmu. Cardiax rázem ožili, o dvě minuty později se znovu dostali před Beneše, jenže místo toho, aby snížili, přišel jednoznačně nejkurioznější gól v historii plavského hokejbalu a možná v historii hokejbalu vůbec. Jeho autorem byl brankář Beneš, který zachytil soupeřovu střelu a rychlou rozehrávkou chtěl na útočné modré najít Pávka. Ten na tuto přihrávku ale nedosáhl a míček tak dolétl až k brankáři Vincenzovi, který jej chtěl také rychle rozehrát, jenže promáchl a míček skončil v síti. Tento moment s Vincenzem i ostatními "Cardiaky" viditelně otřásl a plavští poté v závěrečné desetiminutovce přidali dalších šest branek. Utkání tak skončilo vysokým výsledkem 1:11.