5 MACHÁLEK David 1 8 - 92 TÁCHA Zdeněk 1 2 2
8 TRNĚNÝ Tomáš   2 3   - 97 MAURER Ondřej 2 4 8
18 LAURINC Jakub 2 2 8   - B BARTIZAL Martin 2   3
19 PÁVEK Karel 2 2 3   -

Po návratu z Čejkovic po utkání s Fireportem čekal plavské hokejbalisty oběd v kabinách a poté utkání 18. kola 1 ligy AHbK proti Libníči.

V úvodu utkání plavským hráčům chvíli trvalo, než rozběhali únavu z dopoledního utkání. Nicméně v 5. minutě se soupeřovo obranou jako úhoř protáhl Bárta a bekhendovým blafákem otevřel skóre. O minutu později rychlý výpad domácích zakončil M. Tácha, v 9. minutě mířil přesně Laurinc a o dvě minuty později nekompromisně zavěsil Maurer. V dalších minutách jsme byli svědky tvrdých silových soubojů a žádného dalšího gólu jsme se nedočkali. Jestliže v dopoledním utkání proti Fireportu jsme viděli spoustu běžeckých soubojů, utkání proti Libníči bylo hlavně o soubojích.

Další góly začaly padat až po přestávce. Ve 25. minutě se prosadil Bartizal a poté se dvakrát trefil Pávek. Hosté ve druhé části zahrozili z několika brejků, plavský brankář Beneš měl ale paradoxně nejvíce práce se střelou z poloviny hřiště, kterou na něho vyslali hosté hned v úvodu druhé části.

Další branky začaly padat v závěrečné části. Ve 43. minutě zvýšil na 8:0 Maurer, poté jako nůž máslem obranou Libníče proklouzl Laurinc, přidal devátý plavký gól a vzápětí vstřelili další slepené branky Machálek a M. Tácha. Poté ke slovu přišli i hosté, kteří po Radouchově střele připravili Beneše o čisté konto. V 51. minutě se zpoza branky prosadil Z. Tácha a domácí vedli 12:1. Na poslední gól jsme si museli počkat až do závěrečné minuty, kdy se trefil Bartizal, který tak stanovil konečné skóre 13:1.