5 MACHÁLEK David 4 2 10 - 92 TÁCHA Zdeněk 2 5 6
8 TRNĚNÝ Tomáš 3 4 6   - 97 MAURER Ondřej 3 3 11
14 FERDAN Jiří 2 3 10
19 PÁVEK Karel 1 1 6   -

V prvním utkání roku 2020 nastoupili plavští hokejbalisté proti poslednímu mužstvu tabulky Velešínu a byli jednoznačným favoritem.

Tuto roli také začali velice rychle potvrzovat. Hned z první akce šli do vedení poté, co Z. Tácha nastřelil tyčku a hbitý Laurinc dorazil míček do sítě. Vzápětí od modré vypálil Machálek a bylo to 2:0. Ani další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. V 7. minutě se prosadil Maurer, o dvě minuty mířil přesně Trněný a v 10. minutě rychlou kombinaci zakončil Laurinc. Hosté se sympaticky snažili o otevřenou partii, za což byli odměněni ve 12. minutě. Plavská odpověď ale byla velmi rychlá. Na 6:1 zvyšoval Ferdan, v 15. minutě využil přesilovku Trněný a účet úvodní části uzavřel svým třetím gólem juniorský reprezentant Laurinc.

Druhá třetina přinesla podobný obrázek jako třetina úvodní. Hned v její první minutě se prosadil M. Tácha a vzápětí přidal Pávek už desátý domácí gól. Ve 25. minutě mířil přesně Ferdan a o minutu později se svou typickou střelou z ostrého úhlu prosadil Z. Tácha. O dvě minuty přišli ke slovu i hosté, nicméně další minuty zase patřily domácím. Ve 33. minutě hosté znemožnili Maurerovi zakončení pouze za cenu hozené hole a Maurer se z následného trestného střílení nemýlil. Účet druhé části uzavřel o minutu později Z. Tácha.

I ve třetí třetině na hřišti dominovali domácí, kteří se prezentovali rychlým kombinačním hokejbalem a stejně jako v předchozích dvou třetinách si připravovali jednu šanci za druhou. Do černého se postupně trefili Trněný, Machálek, M. Tácha, Maurer a znovu Machálek. A protože hosté ze žádné ze svých akcí Beneše nepřekonali, skončilo utkání výsledkem 20:2.