2 BENEŠ Ondřej 60 14 0 100 - 91 TÁCHA Matěj 5 3 15
5 MACHÁLEK David 1 3 13 - 97 MAURER Ondřej 4 6 14
8 TRNĚNÝ Tomáš 2 3 11   - HS WEBER David 2 2 11
14 FERDAN Jiří 4 4 14
19 PÁVEK Karel 3 5 12   -

V 11. kole 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti českobudějovickému Dynamu a poprvé v sezóně nepotřebovali výpomoc hráčů z "B" mužstva. Naproti tomu Dynamo dorazilo pouze s pěti hráči do pole a podle toho také utkání vypadalo.

První minuty probíhaly v hodně poklidném tempu a na první gól jsme tak čekali až do 5. minuty, kdy se trefil Ferdan. V 8. minutě přidal druhý gól Maurer a poté už skóre narůstalo více než rychle. Ve druhé desetiminutovce úvodní části se totiž domácí prosadili hned sedmkrát a po první třetině tak vedli vysoko 9:0.

Druhá část jakoby kopírovala třetinu úvodní. V její první polovině se trefil pouze Z. Tácha s Machálkem, druhá polovina ale zase přinesla více než slušný brankostroj, který vytáhl skóre až na 17:0.

Ani závěrečná třetina se nijak nevymykala. V její první polovině padly pouze dvě branky, ale ve druhé desetiminutovce zase domácí přidávali jeden gól za druhým. A protože v největší hostující šanci skvělým zákrokem vychytal Beneš Havlína, skončilo utkání více než vysokým výsledkem 25:0.