5 MACHÁLEK David 1 9 - 92 TÁCHA Zdeněk   2 0
18 LAURINC Jakub 1 2 9   - 97 MAURER Ondřej 2 2 9
19 PÁVEK Karel   1 0
B BARTIZAL Martin 1 0   -

V neděli 9. února měli plavští hokejbalisté náročný program. Dopoledne se v Čejkovicích v dohrávce 10. kola 1. ligy AHbK utkali s Fireportem a odpoledne je čekal duel s Libníčí.

Utkání proti Fireportu začali plavští dobře. Ve 4. minutě se před brankou dobře zorientoval M. Tácha a otevřel skóre. Tentýž hráč o pár sekund později vybojoval míček a přesnou střelou pod horní tyčku zvýšil na 2:0 pro hosty. V 6. minutě se pak po dobrém forčekinku míčku zmocnil Maurer a milimetrově přesnou střelou do levého horního růžku Hlaváčovy branky přidal třetí plavský gól. Druhá plavská řada byla při chuti, z čehož vytěžil M. Tácha čtvrtý gól v síti Fireportu. Poté ke slovu přišla i první řada hostí, která využila přesilovku, když před brankou stojící Bárta tečoval střelu Z. Táchy. Plavští byli v úvodní třetině hodně produktivní, což v 18. minutě povrdil přesnou střelou do modré Maurer.

I ve druhé části jsme byli svědky náporu plavských hokejbalistů. K výbornému výkonu se ale rozchytal brankář Hlaváč a skóre tak zůstávalo nezměněné. Do několika vyložených šancí se po rychlých protiútocích dostali i domácí, a tak se několikrát musel vyznamenat i plavský brankář Beneš. Na další gól jsme si tak museli počkat až do samotného závěru třetiny, kdy M. Tácha dorazil Laurincovu střelu a přidal sedmý plavský gól.

Závěrečnou část načal povedenou střelou švihem Machálek a o minutu později se popáté v utkání prosadil M. Tácha. M. Tácha se o tři minuty později proměnil v nahrávače, když krásnou přihrávkou vyzval ke skórování Laurince. V 52. minutě střela Z. Táchy rozezvučela tyčku Hlaváčovy branky, nicméně odražený míček si našel Bartizal, který nezaváhal. Když už to vypadalo, že Beneš vychytá svou druhou letošní nulu, vypálil pouhé dvě vteřiny před koncem T. Hrádek a míček si houštinou těl našel cestu do sítě. Utkání tak skončilo výsledkem 1:11.