5 MACHÁLEK David 1 4 - HS WEBER David -1 2
14 FERDAN Jiří 1 3 4 - B KOCOUREK Lukáš     -1 TS
19 PÁVEK Karel     -1
B TÁCHA Pavel     -1   -

Po týdenní pauze nastoupili plavští hokejbalisté proti Huricanu, a přestože první polovina utkání vypadala na jednoznačnou záležitost, na vítězství se nakonec hodně nadřeli.

Domácí se museli obejít bez několika stabilních opor a poprvé v sezóně tak nastoupil Uhlíř, který se v plavském dresu prezentoval už v loňském play off. A byl to právě Uhlíř, který se v 8. minutě prosmýkl hostující obranou a rychlou střelou z plného běhu otevřel skóre. Ve 13. minutě byl na konci rychlé kombinace Maurer, v 16. minutě zakončil další rychlou akci Ferdan a vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Poté několikrát zahrozili i hosté, na Pivce v plavské brance si ale nepřišli.

Ani začátek druhé části nevypadal na to, že by mohlo přijít nějaké drama. Machálek totiž střelou z velké dálky překvapil Šicnera, který hájil branku Huricanu a bylo to 4:0. Ve 24. minutě přišli ke slovu i hosté, kteří potrestali nepřesnost v plavské rozehrávce a snížili. Ve 26. minutě pohotově vypálil Uhlíř a bylo to 5:1. Domácí poté ale viditelně ubrali plyn, začali se utápět v nepřesnostech a tak čím dál tím častěji začali hrozit i bojovní hosté. Ve 30. minutě domácí bez větší újmy přežili oslabení, ale jen co se vyloučený Ferdan vrátil do hry, vyrobili chybu ve středním pásmu a hosté trestali. V závěru třetiny se pak před brankou neukvapil Maurer, počkal si na vhodný okamžik a poslal míček přesně pod horní tyčku Šicnerovy branky.

Závěrečná část se domácím vůbec nepovedla a daleko více šancí tak měli hokejbalisté Huricanu. Ve 45. minutě snížili na 6:3 a hrozili i nadále, takže Pivec v plavské brance se měl co ohánět. Přestože chytal výborně, v 53. minutě nedosáhl na povedenou Stejskalovu střelu v přesilovce a bylo to 6:4. Vzápětí mohlo být s domácími ještě hůř, protože unikajícího Šívra zastavil nedovoleně Kocourek a následovalo trestné střílení. Sám postižený si však na Pivce nepřišel. V závěru se hosté snažili utkání ještě více zdramatizovat, nicméně Pivec už míček za svá záda nepustil. Utkání tak skončilo výsledkem 6:4.