Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM   97 MAURER Ondřej 1 2 2 4
5 MACHÁLEK David 1 3 1 - B VAZDA Radek 1 0
14 FERDAN Jiří 1   1   - B HEŘMAN Martin 1   0
B TÁCHA Pavel   1 2   -

K utkání 6. kola 1. ligy AHbK odcestovali plavští hokejbalisté na Dobrou Vodu, aby se tam utkali s Libníčí. Už tak dost velké potíže se sestavou vyvrcholily ráno před utkáním, protože kvůli problému s bolavým slepým střevem nemohl nastoupit brankář Beneš a ani Pivce ani Nováka se narychlo nepodařilo sehnat. Do brankářské výstroje se tak poprvé v životě musel obléknout Kopic.

A poprvé inkasoval už ve 4. minutě poté, co plavští špatně střídali, domácí tak hráli přesilovku a tu využili poté, co střelu i první dorážku ještě Kopic zlikvidoval, ale na druhou dorážku už nedosáhl. Hosté odpověděli téměř vzápětí a prosadili se také v přesilovce, kdy Machálek šikovně uvolnil Maurera a ten na dvakrát překonal Hemberu. Ve zbytku třetiny byli aktivnější plavští hokejbalisté, ale na skóre se to nikterak neprojevilo.

Začátek druhé části vyšel lépe domácím, kteří plavské hokejbalisty zavřeli v jejich obranném pásmu a jejich nápor přinesl druhý gól v Kopicově síti. Přesně v polovině utkání domácí dobře sehráli přesilovku a bylo to 3:1. O dvě minuty později sehráli dobře přesilovku i hosté a Ferdan snížil, nicméně o chvilku později Ferdan zlomil hůl, plavští se tak bránili prakticky ve třech a neubránili. Hosté se ale nehodlali vzdát, hned o minutu později se trefil Vazda a ve 38. minutě bylo po zakončení Z. Táchy vyrovnáno.

Závěrečná třetina patřila hokejbalistům z Plava. Ve 44. minutě prostřelili vše, co mu stálo v cestě, Machálek a poslal hosty poprvé do vedení. To ještě 49. minutě navýšil Heřman, který překvapil Hemberu pohotovou střelou z pravého křídla. V závěrečné desetiminutovce plavští víceméně kontrolovali své vedení. Spoustu střeleckých pokusů domácích zblokovali a zejména Machálek by si notně vylepšil Radegast index, kdyby se tato statistika sledovala. A to, co prošlo na branku, dokázal zlikvidovat Kopic. Na skóre se tak už nic nezměnilo a plavští se tak mohou radovat z cenného vítězství.