19 PÁVEK Karel 2 6 - HS WEBER David 2 7
87 BÁRTA Jan 4 1 8   - B KOCOUREK Lukáš 3   6
B KOPIC Petr 1 4 6   -
B SOKOLÍK Miroslav 1 1 8 2

Ke čtvrtému utkání 1. ligy AHbK odcestovali plavští hokejbalisté do Velešína a stejně jako před týdnem nastoupili ve značně nekompletní sestavě.

Hned v úvodu se museli plavští bránit při vyloučení Sokolíka, oslabení ale zvládli bez větších problémů. Bojovní domácí drželi krok do 11. minuty, kdy napřáhl Kocourek a přesnou střelou otevřel skóre. Tentýž hráč během dalších třech minut přidal další dvě branky a završil tak čistý hattrick.

V první minutě druhé části ke slovu přišli i domácí, kteří skórovali po vyhraném buly v útočném pásmu. Plavská odpověď přišla téměř vzápětí poté, co se prosadil Pávek. Ve 24. minutě přidal pátý hostující gól Maurer a ve 30. minutě přidal další gól Bárta dokonce ve vlastním oslabení. Ve 31. minutě nejprve na jedné straně neuspěl Kopic a z protiútoku domácí snížili na 2:6. Dál už ale skórovali pouze hosté. Ve 33. minutě se podruhé v utkání trefil Maurer, poté zaúřadoval Bárta opět ve vlastním oslabení a tentýž hráč přidal těsně před koncem třetiny devátý gól plavských hokejbalistů.

V závěrečné části se hrálo prakticky na jednu branku a brankář Novák, který zaskakoval za absentující obvyklou brankářskou dvojici Beneš - Pivec a zažíval debut v plavském dresu, byl prakticky bez práce. To jeho protějšek Tichatzek si na nedostatek práce stěžovat nemohl, a přestože řadu šancí zlikvidoval, inkasoval dalších 7 branek, o které se postupně postarali Pávek, Sokolík, Z. Tácha, Kopic, Z. Tácha, Bárta a Maurer. Utkání tak skončilo výsledkem 2:16.