5 MACHÁLEK David   3 0 2 - 92 TÁCHA Zdeněk   2 1
14 FERDAN Jiří 1 3 -1   - 97 MAURER Ondřej 2   -1
19 PÁVEK Karel 1 1 2   -
B TÁCHA Pavel   1 2

K prvnímu utkání nové sezóny nastoupili plavští hokejbalisté proti Fireportu a svedli s ním hodně bláznivý souboj, který svým vývojem možná trochu připomínal předvčerejší hokejový duel Spara - Plzeň.

Úvod patřil hostujícím hokejbalistům, kteří se také už ve 2. minutě ujali vedení poté, co T. Hrádek vyhrál čistě buly a Pidova dělovka zamířila přesně k pravé tyčce Benešovy branky. Poté se začali osmělovat i domácí, nicméně ve 12. minutě z brejku znovu udeřili hosté, kteří se tak ujali dvoubrankového vedení. To se zřejmě pranic nelíbilo Bártovi, který se hned vzápětí prohnal kolem M. Hrádka, snížil a o další minutu později vyrovnal. V 16. minutě pak domácí předvedli bleskovou kombinaci, na jejímž konci byl Maurer a obrat byl dokonán. Maurer se v závěru úvodní části prosadil ještě jednou a stanovil tak konečné skóre první třetiny 4:2.

Do druhé části vlétli domácí jako uragán, desetiminutový nápor ale gólem neskončil. Růžky tak zase začali vystrkovat hosté, kteří ve 32. minutě potrestali neuvěřitelné zmatky v domácí obraně a snížili. Rychlou odpověď si připravil M. Tácha, který zvýšil znovu na dvoubrankový rozdíl. Ve vzduchu visel i další gól, Maurer však dvěma pěknými střelami rozezvučel pouze tyčky branky Fireportu. Celkem logicky tak přišel další trest v podobě dvou slepených branek, které znamenaly vyrovnání na 5:5. V závěru třetiny se poté prosadil Bárta, který tak znovu vrátil vedení na stranu hokejbalistů z Plava.

V závěrečné části měli více ze hry domácí, nicméně hosté hrozili z velmi nebezpečných protiútoků. A když jim jeden z nich ve 45. minutě vyšel, bylo znovu vyrovnáno. Poté se začalo vylučovat. Nejprve dvě přesilovky hráli hosté, na Beneše v domácí brance ale vyzrát nedokázali. V oslabení poté zahrozil Z. Tácha a protože byl zahákován, síly na hřišti se vyrovnali. Následující zkrácenou přesilovku poté domácí nevyužili. V 57. minutě ale po faulu na Bártu dostali možnost reparátu a ten tentokrát složili na jedničku, Pávek minutu a třičtvrtě před koncem nabil Ferdanovi a ten propálil brankáře Hlaváče. Hosté to v závěru zkusili bez brankáře, za což je střelou do prázdné branky potrestal Pávek. Definitivní podobu výsledku pak dal 3 vteřiny před koncem Bárta. Divoké utkání tak skončilo výsledkem 9:6.