2

- 26 URBÁNEK Martin 1 1 2
20 KOPIC Petr 2 1 2   -
93 TÁCHA Pavel 2   2

V posledním utkání základní části 2. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" v Čejkovicích proti mužstvu Vltava Warriors.

Plavští začali výborně, hned v první minutě našel Kocourek zpoza branky Heřmana a ten otevřel skóre. Více ze hry měli i nadále hosté, nicméně v 6. minutě nezakončili přečíslení tři na dva a z protiútoku udeřili domácí poté, co první střelu vyrazil brankář Novák, dorážku zlikvidoval Bartizal, ale napotřetí přece jen domácí dopravili míček do sítě. Plavská odpověď byla velice rázná. V 8. minutě se soupeřovou obranou jako úhoř protáhl P. Tácha a vrátil hostům vedení. O minutu později pak na kruhu napřáhl Kopic a přidal třetí plavský gól. A když pak v závěru první části Kopic tečoval Bartizalovu střelu, vedli hosté už 4:1.

Ve druhé části plavští notně polevili a více vzruchu bylo najednou před jejich brankou. Několik ošemetných situací vyřešil brankář Novák, ale ve 25. minutě se domácí přece jen prosadili a snížili na 2:4. Ve druhé polovině druhé třetiny zase zvýšili úsilí hosté, za což byli odměněni ve 36. minutě, kdy se od modré trefil P. Tácha.

Do závěrečné části vstupovali plavští s 21 sekund trvající přesilovkou a tu se jim také podařilo po Bartizalově střele využít. Plavští i nadále udávali tempo hry a na své si tak přišel zejména domácí brankář Blízek. Ve 45. minutě předvedl Sokolík gesto fair play, když odvolal avizovaný soupeřův faul a přiznal, že upadl poté, co šlápl na míček. V 51. minutě se pak Vltavě povedl rychlý protiútok, po kterém byl stav 3:6. Hosté odpověděli vzápětí poté, co rozebrali domácí obranu a Bartizal zakončoval do prázdné branky. Poslední slovo pak patřilo Urbánkovi, který minutu a půl před koncem stanovil konečné skóre 3:8.