34 NOVÁK Michal 60 27 8 77,1   7 BARTIZAL Martin 1 2 -3

4 - 76 VAZDA Radek 2   -3
20 KOPIC Petr     0   -
88 STEHLÍK František   1 1   -
93 TÁCHA Pavel     -5   -

V 16. kole 2. ligy AHbK sehráli hokejbalisté plavského "béčka" divokou přestřelku s Novým Vrátem a nakonec z ní vyválčili jeden bod.

V úvodu utkání měli na hokejkách častěji míček hosté, nicméně jako první udeřili domácí, když se z levého křídla trefil D. Kocourek. Hosté vyrovnali o dvě minuty později, kdy Čadovu střelu do sítě dorazil Frydrych. O dvě minuty později už hosté vedli a ve 14. minutě byl stav 1:4. Domácí dokázali snížit v 18. minutě, kdy v přesilovce mířil od modré přesně Bartizal. Hosté ale v závěru třetiny odpověděli stejnou mincí a první část tak skončila výsledkem 2:5.

Když ve 22. minutě po pravém křídle unikl Frydrych, vstřelil svou čtvrtou branku v utkání a zvýšil na 2:6 pro hosty, nevypadalo to s domácími akciemi vůbec dobře. Plavští se ale nehodlali jen tak vzdát, vzápětí dvěma slepenými góly Sokolíka a L. Kocourka snížili na 4:6 a byli zpět ve hře. Poté se začala plnit trestná lavice, dvakrát se hrálo ve třech proti třem a více prostoru na hřišti jednoznačně svědčilo domácím, kteří zásluhou L. Kocourka a Vazdy vyrovnali.

V závěrečné části měli více ze hry hosté. Ve 47. minutě ale přišla domácí přesilovka a tu velice rychle využil střelou od modré Vazda. Z vedení se plavští ale radovali pouhé 3 minuty. Poté vyrobili hrubku v rozehrávce a tu nepotrestal nikdo jiný než Frydrych, který procedil míček mezi betony plavského brankáře Nováka. A když se v 53. minutě odrazil míček mezi kruhy znovu k Frydrychovi, byli zase ve vedení hosté. Domácí se ale nehodlali vzdát, a poté, co přečkali oslabení, se vrhli do závěrečného náporu. Ten zpočátku vypadal poněkud zoufale, 45 sekund před koncem sáhli ke hře bez brankáře, ale poté, co nepřesně rozehráli a vyrobili zakázané uvolnění, se Novák musel vrátit do branky. Hned po buly se domácí vrhli do útoku a 23 sekund před koncem se jim zásluhou L. Kocourka podařilo dotlačit míček do sítě a vyrovnat.

Na řadu tak přišly samostatné nájezdy. V první sérii mířil přesně mezi betony brankáře Turka Sokolík, a protože Novák vychytal Frydrycha, domácí vedli. Ve druhé sérii mířil těsně vedle levého horního růžku Bartizal a na druhé straně ten samý horní růžek milimetrově přesnou střelou trefil Čada. Ve třetí sérii neuspěl ani L. Kocourek ani Maurenz a tak se pokračovalo dál. Pořadí se otočilo a Čada lišácky zamířil mezi Novákovy betony. A protože Sokolík hostujícího brankáře Turka nepřekonal, radují se z druhého bodu hokejbalisté z Nového Vráta.