10 SOKOLÍK Miroslav 1 1 - 26 URBÁNEK Martin 2   2

1

- 76 VAZDA Radek 1 2
22 KOCOUREK Lukáš     2   -
93 TÁCHA Pavel     0   -

V dohrávce 15. kola 2. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Dobré Vodě, a přestože měli celé utkání místy až drtivou převahu, na vítězství se notně nadřeli.

Na úvodní gól jsme nečekali příliš dlouho. Po úvodním oťukávání se v 7. minutě kolem svého strážce obtočil Sokolík, jeho střelu brankář Schmied pouze vyrazil k D. Kocourkovi, který otevřel skóre. Plavští poté přiložili pod kotel, žádná z dalších střel se ale neujala. Hosté zahrozili pouze z několika protiútoků, Nováka v plavské brance ale příliš nebezpečně neohrozili.

V úvodu druhé části Dobré Vodě jeden z protiútoků přece jen vyšel a bylo vyrovnáno. Zbylých 17 minut druhé části pak patřilo domácím, kteří si vytvořili řadu šancí, jenže hostující brankář Schmied se překonával a žádnou střelu za svá záda nepustil.

Třetí třetina přinesla podobný obrázek jako dvě třetiny předchozí s tím rozdílem, že se domácí dvakrát přece jen prosadili. Ve 42. minutě se z levého křídla trefil Urbánek a poslal domácí do vedení. A když ve 47. minutě z podobného místa skóroval Urbánek znovu, vedli rázem domácí o dvě branky. I zbývajících 13 minut probíhalo v plavské režii. Přestože se hrálo prakticky na jednu branku, dalšího gólu jsme se nedočkali a utkání tak skončilo výsledkem 3:1.