- 76 VAZDA Radek   -2
20 KOPIC Petr     0   - A MAURER Ondřej   0
88 STEHLÍK František     -3   -
93 TÁCHA Pavel     -4   -

Ve 12. kole 2. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "B" mužstva proti "béčku" Čejkovic, a přestože herně nijak výrazně nepropadli, nedokázali skórovat a svému soupeři podlehli 0:5.

V první třetině plavští se svým soupeřem sice co se herního projevu týče celkem drželi krok, jenže domácí byli o mnoho efektivnější a první část tak vyhráli vysoko 4:0. Prvního gólu jsme se dočkali v 9. minutě, kdy plavští chybovali při přechodu středního pásma a domácí následující přečíslení využili ke vstřelení první branky. Kritická chvíle pro hosty přišla mezi 15. a 19. minutou, kdy inkasovali tři branky jako přes kopírák, poté co nedokázali pokrýt na kruh odstoupeného Brože a ten byl v zakončení nekompromisní.

Ve druhé části měli plavští poměrně výraznou herní převahu, domácí brankář D. Zavřel ale chytal výborně, a tak se na skóre nic neměnilo. A protože byl bezchybný i Beneš v plavské brance, skončila tato třetina bez branek.

V úvodu závěrečné části plavští špatně pokryli soupeře mezi kruhy a byl z toho pátý gól v Benešově síti. Hosté poté bojovali alespoň o kosmetickou úpravu skóre, překonat výborného brankáře Zavřela ale nedokázali. A protože další míček za svá záda nepustil ani plavský brankář Beneš, skončilo utkání výsledkem 5:0.