2. liga AHbK - 2019/2020 - 11. kolo

30.11.2019 09:00 HBC PLAV "B" - Motorfans

Výsledek 14 : 3
Třetiny 4:1 5:0 5:2
Střely na branku 45:33 (12:11;16:9;17:13) Zásahy brankářů 30:31 (10:8;9:11;11:12)

A MACHÁLEK David 3 5 6 2

V 11. kole 2. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti mužstvu Motorfans a očekával se vyrovnaný a dramatický souboj.

Leč vše bylo jinak. Domácí se prosadili hned ze své první vážnější střely, když se od modré trefil Machálek, o chvilku později přidal druhý gól Urbánek a vzápětí po samostatném nájezdu Sokolíka vedli plavští už 3:0. Tento rychlý nástup domácích viditelně s hosty otřásl a zcela evidentně se podepsal i na sebevědomí hostujícího brankáře Vobra. Ve 14. minutě jej celkem pohodlně překonal Urbánek a domácí vedli 4:0. Až v závěru třetiny přišli ke slovu hosté a snížili na 4:1.

Ve druhé části dominovali domácí ještě výrazněji než ve třetině úvodní. Ve 23. minutě hostující obrana úplně zapomněla na Urbánka a ten zvýšil na 5:1. Ve 30. minutě byl vysokou holí zasažen Sokolík a domácí hráli dlouhou přesilovku. A tu využili hned dvakrát. Nejprve se od modré trefil Machálek a poté Bartizalovu přihrávku usměrnil do sítě Heřman. Heřman si svůj gól o chvíli později po navlas stejné akci zopakoval a vzápětí Vazda přidal už devátý plavský gól.

Závěrečná část se tak dohrávala víceméně z povinnosti. Ve 48. minutě dorazil Kopicovu střelu Urbánek a zakulatil skóre na desítku. V 52. minutě se trefil znovu Urbánek a o minutu později zakončil samostatný nájezd povedeným blafákem Bartizal. Poté ke slovu přišli i hosté, kteří dvěma góly snížili na 12:3, závěr utkání po gólech Machálka a Vazdy ale zase patřil domácím, kteří tak zvítězili jednoznačně 14:3.