- 76 VAZDA Radek 3   3
88 STEHLÍK František   1 3   -
93 TÁCHA Pavel 1 1 6   -
A MACHÁLEK David 1   1

V 9. kole 2. ligy se hokejbalisté plavského "béčka" utkali s mužstvem Vltava Warriors a jednalo se o vůbec první vzájemné utkání v historii.

Úvod utkán patřil spíše hostujícím hráčům, kteří se prezentovali dobrým pohybem, čímž domácím působili nemalé potíže. Plavští se rozehrávali pomaleji, nicméně v 8. minutě vypálil z pravého křídla Kocourek a milimetrově přesnou křížnou střelou otevřel skóre. V 15. minutě se šikovně uvolnil Vazda a zvýšil na 2:0. A když v 19. minutě vypálil bez přípravy Machálek, vedli domácí už o tři branky.

Hned po změně stran našel Kocourek na kruhu Heřmana a po jeho utěšené střele do pravého horního růžku to bylo 4:0. Domácí poté viditelně polevili, což byla voda na mlýn hostujících hráčů. Ti si před Pivcem vytvořili několik nebezpečných závarů, domácí brankář ale ve všech případech odolal. Domácím ve druhé části chybělo více pohybu a tak si příliš nebezpečných šancí nepřipravili.

Zlepšení plavské hry přinesla až třetina třetí. Ve 42. minutě se přes dva hráče elegantně uvolnil P. Tácha a zvýšil na 5:0. I další minuty závěrečné části probíhali jednoznačně v plavské režii. Ve 48. minutě domácí výborně zakombinovali, Kopic našel na kruhu Heřmana a ten střelou z voleje přidal šestý dól domácích. V 51. minutě předvedli domácí rychlý útočný výpad, P. Tácha našel před brankou Heřmana a ten završil hattrick. Další dvě rychlé akce předvedli domácí v 53. a 54. minutě, na jejich konci byl pokaždé Vazda, který tak také završil hattrick. A protože dalších gólů jsme se už nedočkali, skončilo utkání výsledkem 9:0 a plavský brankář Pivec se může radovat ze své letošní první nuly.