2. liga AHbK - 2019/2020 - 8. kolo

10.11.2019 09:00 HC Samson - HBC PLAV "B"

Výsledek 8 : 3
Třetiny 2:0 4:0 2:3
Střely na branku 41:29 (14:4;14:8;13:17) Zásahy brankářů 26:33 (4:12;8:10;14:11)

93 TÁCHA Pavel     -1   -

K utkání 8. kola 2. ligy AHbK odcestovali hokejbalisté plavského "béčka" na Dobrou Vodu, kde se utkali s leaderem 2. ligy, mužstvem HC Samson.

Plavským hráčům vůbec nevyšel vstup do utkání. Hned ve 2. minutě odešel na trestnou lavici D. Stehlík a domácí přesilovku využili. A než se hosté vzpamatovali, bylo to 2:0 poté, co byli domácí důrazní na brankovišti. Plavští i nadále působili hodně zakřiknutě a jen díky řadě výborných zákroků brankáře Pivce byl i nadále stav pouze 2:0.

I ve druhé části na hřišti dominovali domácí. Ve 23. minutě se sice do dobré šance dostal Kopic a po něm i Urbánek, skóre se ale měnilo na druhé straně poté, co domácí využili přesilovku. Vzápětí byli opět domácí důrazní na brankovišti a zvýšili na 4:0. Dalších svou slepených branek v Pivcově síti jsme se dočkali mezi 31. a 33. minutou a skóre tak narostlo na hrozivých 6:0.

I první polovina závěrečné části patřila hokejbalistům Samsonu, kteří díky dalším slepeným brankám vytáhli skóre až na 8:0. Hosty probudil z letargie až v 51. minutě L. Kocourek, který se trefil z pravého křídla. V 57. a 59. minutě pak ještě  skóre kosmeticky úpravili Urbánek s Heřmanem, na jednoznačném vítězství Samsonu to ale nemohlo nic změnit.