5

- 76 VAZDA Radek 5 1 6
93 TÁCHA Pavel   2 2   -
A MACHÁLEK David   2 2   -

V šestém utkání sezóny nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" na Dobré Vodě proti místním hokejbalistům a potvrdili roli favorita.

Hosté si v úvodu vypracovali několik dobrých šancí, brankář Schmied ale odolal. Stejně tak odolal Pivec při několika nebezpečných protiútocích domácích. Prvního gólu jsme se dočkali v 8. minutě, kdy plavští dobře zakombinovali a mezi kruhy osamocený Urbánek otevřel skóre. Domácí odpověděli hned o minutu později, kdy zaútočili po  pravé straně a celkem nenápadnou střelou překonali Pivce. Navlas stejným způsobem se ve 12. minutě prosadil i plavský Urbánek, který tak hostům vrátil vedení.

To vydrželo až do 22. minuty, kdy se domácí dostali do přečíslení a vyrovnali. Vedení na plavskou stranu vrátil o tři minuty později opět Urbánek, který měl opět dostatek prostoru mezi kruhy. Ve 31. minutě prostřelil Schmieda Heřman a hosté vedli o dvě branky. Plavští i nadále útočili a domácí spoléhali na rychlé protiútoky, ze kterých si připravili několik šancí, nicméně Pivec odolal. Více vzruchu ale bylo na druhé straně hřiště, kde plavští roztáčeli kolotoč přihrávek, z čehož vytěžil dva přesné zásahy Vazda, a hosté tak rázem vedli o 4 branky.

I závěrečná třetina patřila hokejbalistům z Plava. V 50. minutě se pohotovou střelou prosadil znovu Vazda a v 54. minutě mířil přesně Heřman. V na góly bohaté pasáži pak domácí snížili, ale vzápětí v rozmezí několika málo sekund přidal další dva góly Vazda, který tak zakulatil skóre na desítku. V závěru se do několika výborných šancí dostal i D. Kocourek, protože ale neuspěl, na skóre se už nic nezměnilo a utkání tak skončilo výsledkem 3:10.