28.09.2019 09:00 HBC PLAV "B" - HC Čejkovice "B"

Výsledek 6 : 5
Poznámka po samostat. nájezdech Samostatné nájezdy 1:0
Třetiny 2:2 2:1 1:2
Střely na branku 34:48 (10:16;14:16;10:16) Zásahy brankářů 43:29 (14:8;15:12;14:9)

88 STEHLÍK František     -5 2 -

Ve 3. kole 2. ligy AHbK sehráli hokejbalisté plavského "béčka" dramatický souboj s "B" mužstvem Čejkovic.

Lépe začali hosté, kteří v 5. minutě potrestali chybu v plavské rozehrávce a otevřeli skóre. Domácí ale vzápětí odpověděli stejnou mincí a Vazda vyrovnal. Ve 12. minutě se poprvé v sezóně trefil Urbánek a plavští vedli. Hosté z Čejkovic se nechtěli nechat zahambit a v 16. minutě vyrovnali.

Ve 23. minutě za hostující brankou zabojoval Vazda, našel před brankou Novotného a ten vrátil vedení na stranu domácích. To ale vydrželo pouhé dvě minuty. Ve 30. minutě sehráli plavští dobře přesilovku, Kopic nabil Kocourkovi a plavští znovu vedli.

Závěrečná část se nesla ve znamení hostující snahy o vyrovnání. I domácí ale měli šance a jednu z nich ve 47. minutě využil Urbánek, který do sítě dorazil Sokolíkovu střelu. Dvoubrankové vedení domácím vydrželo pouze necelou minutu a za další tři minuty bylo zase vyrovnáno. V závěrečné desetiminutovce se domácí víceméně pouze bránili a zuby nehty bránili nerozhodný stav, což se jim také nakonec podařilo.

O vítězi tak musely rozhodnout samostatné nájezdy. Ty přinesly nekonečný maratón, ve kterém neskutečně kralovali oba brankáři. O jediný gól se až v desáté sérii postaral plavský Urbánek, který tak rozhodl o tom, že prémiový druhý bod zůstává v Plavu.