A BENEŠ Ondřej 60 23 5 82,1   9 HEŘMAN Martin 1 1 -2
4 NOVOTNÝ Jiří 1 -1 22 KOCOUREK Lukáš 1 1 -1

- 26 URBÁNEK Martin   -3
48 STEHLÍK David     -1 2 -
88 STEHLÍK František     -1   -
93 TÁCHA Pavel     -2   -

Druhé utkání sezóny se hokejbalistům plavského "béčka" příliš nevydařilo, když nestačili na Motorfans.

Úvod utkání nevypadal z plavského pohledu úplně zle. Po několika náznacích šancí na obou stranách v 7. minutě pohotově vypálil Heřman a otevřel skóre. Plavští byli i nadále při chuti, ale žádnou z dalších akcí do zdárného cíle nedotáhli. Na druhé straně domácí těžili zejména z rychlého přechodu do útoku, čímž plavské obraně působili řadu problémů. A když jim v závěru úvodní části jeden z rychlých protiútoků vyšel, skončila úvodní část výsledkem 1:1.

Druhá část vypadala podobně jako třetina úvodní. Rychlý přechod do útoku, který předváděli domácí, značně kontrastoval se zdlouhavou rozehrávkou plavských hokejbalistů. A když k tomu přibylo několik zbytečných chyb ve středním pásmu, nebylo divu, že domácí odskočili do vedení 3:1. Hosty vrátil do utkání ve 36. minutě přesnou střelou pod horní tyčku Novotný.

Úvod závěrečné části se nesl ve znamení náporu plavských hokejbalistů. Jenže stačila jedna chyba v rozehrávce a domácí okamžitě trestali. A když si v 50. minutě plavští ve svém obranném pásmu špatně rozebrali soupeře, vedli hosté už 5:2. O dvě minuty později hosté sehráli velmi dobře přesilovku a L. Kocourek snížil, jenže to z plavské strany bylo vše. Závěrečná snaha o zkorigování a téměř dvouminutová hra bez brankáře nejenže nepřinesla žádnou šanci, ale naopak tři vteřiny před koncem skončila gólem v opuštěné brance. Utkání tak skončilo výsledkem 6:3.