18 LAURINC Jakub   2 6   - B KOCOUREK Lukáš     0
19 PÁVEK Karel 1 4 6     B VAZDA Radek     0
B PIVEC Radek     0

V 17. kole 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti Huricanu.

Roli favorita začali domácí potvrzovat už od druhé minuty, kdy se na brankovišti prosadil Maurer. V šesté minutě byl na konci další rychlé kombinace Bárta a domácí vedli 2:0. Poté o sobě několikrát dali vědět i hosté, kteří kromě častého vyhazování míčku mimo hřiště několikrát i zaútočili a prověřili pozornost brankáře Beneše. V 15. minutě pak na modré napřáhl Machálek a protože před brankou výborně clonil M. Tácha, neměl Sochacký v brance Huricanu šanci.

V úvodu druhé třetiny vyšel hostům jeden z protiútoků a snížili na 3:1. Hosté drželi tento pro ně nadějný stav do 27. minuty, kdy se trefil Machálek. Jeho gól pak odstartoval brankovou smršť a domácí o konce druhé části přidali dalších šest přesných zásahů a vytáhli skóre na 10:1.

Závěrečná část přinesla podobný obrázek jako třetina druhá. Hosté zuby nehty bránili a plavským nájezdům vydrželi odolávat devět minut, kdy se prosadil Ferdan a strhl další gólovou lavinu. Domácí v krátkém časovém rozmezí přidali dalších pět branek a kóre se nakonec zastavilo na výsledku 16:1.