14 FERDAN Jiří 2 1 3 - B KOCOUREK Lukáš 1   3
19 PÁVEK Karel   3 3   - B PIVEC Radek     0
B SOKOLÍK Miroslav   1 3

V 15. kole 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti Libníči.

V úvodu utkání nejprve několikrát zahrozili hosté, nicméně v 5. minutě se po pravém křídle protáhl M. Tácha a vůbec první střelou na Hemberovu branku otevřel skóre. Neuběhla ani celá minuta a bylo to 2:0 poté, co se míček do sítě odrazil od Ferdana číhajícího před brankou. V 8. minutě plavští zapomněli na hostujícího kapitána Radoucha a ten bekhendovou střelou snížil, ale plavští byli v první třetině velice produktivní a velmi rychle přidali další dvě branky. V 11. minutě vysunul Pávek Z. Táchu a ten se tváří v tvář Hemberovi nemýlil, o minutu později hostujícího brankáře překvapil střelou na bližší tyčku Machálek a bylo to 4:1.

Jestliže první třetina byla opticky poměrně vyrovnaná, druhá jednoznačně patřila domácím. O jejich převaze svědčí 23 střel, které vyslali na brankáře Hemberu a čtyři z nich našly cestu do sítě. Ve 22. minutě zúročil Maurerovu tvrdou práci Ferdan a ve 26. minutě mířil přesně Z. Tácha. Ve 34. minutě pak soupeřovu chybnou rozehrávku potrestal M. Tácha a ve 38. minutě zakončil rychlou kombinaci přesnou střelou Kocourek. Nutno podotknout, že plavští při útočných manévrech občas zapomínali na zadní vrátka a i hosté tak měli několik dobrých šancí, Beneš v plavské brance byl ale pokaždé na svém místě.

I v závěrečné části měli převahu domácí, z gólu se ale dvakrát radovali hosté. Poprvé se tak stalo ve 42. minutě z rychlého brejku a podruhé se hosté prosadili těsně po skončení přesilovky v 50. minutě. Na druhé straně domácí své akce občas poněkud přehrávali a skóre se tak dlouho neměnilo. Až na začátku poslední minuty se prosadil Maurer a v samotném závěru přidal ještě jeden gól Z. Tácha. Utkání tak nakonec skončilo výsledkem 10:3.