14 FERDAN Jiří 2 6 15 - B BARTIZAL Martin 8 3 14
19 PÁVEK Karel 1 3 5   -
B TÁCHA Pavel 2 2 4   -
B SOKOLÍK Miroslav     0

Ve 13. kole 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti českobudějovickému Dynamu.

Plavští se museli obejít bez M. Táchy, Trněného a zcela fit nebyl ani kapitán Pávek, který nastoupil se sebezapřením. I hosté ale nastoupili v nekompletním složení a protože navíc působili dost odevzdaně, skončilo utkání jednoznačným vítězstvím domácích hokejbalistů. Utkání nezačalo v žádném vražedném tempu, přesto už ve 2. minutě otevřel skóre Maurer. Poté jsme sledovali pasáž plnou nepřesností a až ve 13. minutě se míček mezi kruhy odrazil k Pávkovi a ten jej poslal do sítě. Vzápětí dobře zakombinovali hosté a Havlín snížil, jenže pak přišla povedená pětiminutovka domácích, ve které jsme viděli dalších 5 branek v síti hostujícího brankáře Macháčka. Postarali se o ně P. Tácha, Ferdan, Bartizal, Bárta a Maurer.

Druhá třetina začala ve vycházkovém tempu, což více svědčilo hokejbalistům Dynama, kteří se ve 22. a 27. minutě dočkali dvou branek a snížili na 7:3. Poté se ale opět ožili domácí a jejich probuzení bylo vidět i na narůstajícím skóre. Ve 29. minutě se potřetí v utkání prosadil Maurer a další branky rychle následovaly. Dvakrát mířil přesně Z. Tácha, po jednom přesném zásahu přidali Bartizal, Bárta a Maurer, což znamenalo, že plavští po dvou třetinách vedli vysoko 13:3.

Závěrečná část patřila zejména plavskému útočníkovi Bartizalovi, který v této třetině nastřílel úctyhodných 6 branek a za zmínku stojí zejména čistý hattrick během jediného střídání mezi 48. a 50. minutou a také to, že hned v dalším svém střídání přidal další dva přesné zásahy. Domácí v této části nastříleli 10 branek a konečné skóre utkání se zastavilo na výsledku 23:3.