5 MACHÁLEK David     -4   - 87 BÁRTA Jan 1   0
14 FERDAN Jiří     0   - 91 TÁCHA Matěj     -4
18 LAURINC Jakub     0   - 97 MAURER Ondřej     -4
19 PÁVEK Karel     -4

Třetí rozhodující utkání finále play off 1. ligy AHbK se plavským hokejbalistům nevydařilo.

První třetina patřila hokejbalistům z Čejkovic. Ti měli lepší pohyb a díky tomu měli i více ze hry. Plavský brankář Beneš odolával do 11. minuty, kdy domácí ztratili míček ve středním pásmu a následné přečíslení tři na dva zakončil M. Zavřel. Další pohroma pro plavskou branku přišla v 19. minutě, kdy domácí nezachytili náběh P. Zavřela a ten měl čas i na opakovanou střelu, po které skončil míček pod horní tyčkou Benešovy branky. Domácí v první části příliš nebezpeční nebyli.

Ve druhé části domácí přidali a před hostující brankou bylo rázem daleko více vzruchu. Hosté ale bránili velice pozorně a plavské šance se tak rodily velice těžce. V přesilovce nebezpečně pálil Uhlíř, jeho střelu dorážel Bárta, ale míček v Miklíkově síti neskončil. Ve 32. minutě pak hostům vyšel jeden z protiútoků a K. Plášil zvýšil na 3:0. V největší šanci domácích se pak v závěru třetiny zjevil Weber, tváří v tvář Miklíkovi ale minul branku.

V závěrečné části jsme pak viděli snahu domácí o zkorigování, ta se ale postupně měnila v křeč a hosté tak utkání víceméně kontrolovali. Ve 43. minutě jim navíc opět vyšel jeden z protiútoků, který zakončil čtvrtým gólem Imber. Domácí se alespoň kosmetické úpravy skóre dočkali až v poslední minutě, kdy využil přesilovku Bárta a stanovil tak konečné skóre 1:4. Vítězem 1. ligy AHbK se tak stali hokejbalisté z Čejkovic a plavští se musejí spokojit pouze s druhým místem.