5 MACHÁLEK David   1 -1   - 87 BÁRTA Jan     -1
14 FERDAN Jiří   1 0   - 91 TÁCHA Matěj 1   -1 8
18 LAURINC Jakub     -1 2 - 97 MAURER Ondřej     -2 4
19 PÁVEK Karel     -1 2

Druhé finálové utkání 1. ligy AHbK přineslo nesmírně dramatický souboj, po kterém se radují hokejbalisté z Čejkovic. Hosté do utkání nasadili obránce českobudějovického Motoru Karla Plášila, domácí se naopak museli obejít bez nemocného Zdeňka Táchy, kterého nahradil narychlo povolaný bývalý kanonýr Krasejovky Zdeněk Uhlíř.

Úvod utkání se kvůli pozdnímu příjezdu hostujícího brankáře Miklíka poněkud pozdržel a první minuty patřily hokejbalistům z Čejkovic, kteří několikrát prověřili pozornost domácího brankáře Beneše. Po několika minutách převzali iniciativu domácí. Nejprve po dravém průniku zahrozil Bárta, poté se do střelecké pozice dostal Weber, po něm zkoušel štěstí i Uhlíř a v největší šanci nepřekonal Miklíka Ferdan. V závěru třetiny zase zahrozili i hosté a několik těžkých zákroků si připsal i plavský brankář Beneš.

Ve druhé části se šance střídaly na obou stranách. Tváří v tvář Miklíkovi neuspěl tísněný Bárta a po Uhlířově střele už domácí zvedali ruce, nicméně míček zůstal pod Miklíkovým betonem. Na druhé straně zlikvidoval Beneš samostatný nájezd Válka. V závěru třetiny přišla série vyloučení a dlouho se hrálo tři na tři. Ve chvíli, kdy z trestné lavice skákal Laurinc a začínala domácí přesilovka, se přes dva hráče uvolnil K. Plášil a po jeho přihrávce Zavřel otevřel skóre. Domácí byli opaření a vzápětí při přesilovce opět chybovali, čehož využil Ruso a hosté rázem vedli 2:0.

Do závěrečné části vstupovali domácí se snahou o zvrat, naráželi ale na úpornou čejkovickou obranu. Kontaktní branky se plavští dočkali ve 48. minutě, kdy M. Tácha procedil míček mezi Miklíkovými betony a využil přesilovku. Plavští měli i další šance a v obrovském závaru nedotlačili míček do sítě Bárta s Laurincem. V závěrečné minutě to domácí zkusili bez brankáře, vítr z plachet jim ale vzala dvě krátce po sobě jdoucí vyloučení. Přesto domácí i v oslabení pokračovali bez brankáře, skórovat se jim ale nepodařilo, což znamená, že finálová série je vyrovnaná a stejně jako v předchozích dvou letech ji rozhodne až třetí utkání.