Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM   91 TÁCHA Matěj   2 -1
5 MACHÁLEK David     0   - 92 TÁCHA Zdeněk 2 1 3
14 FERDAN Jiří 1   -2   - 97 MAURER Ondřej     -1 4
18 LAURINC Jakub 1 1 3   -
19 PÁVEK Karel     1

V dohrávce 11. kola a zároveň v posledním utkání základní části 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti tradičnímu soupeři z Čejkovic a jako obvykle s ním svedli více než kvalitní souboj.

Utkání začalo poměrně opatrně a bylo vidět, že ani jedno mužstvo nechce zbytečně chybovat. Postupem času ale hra nabrala obrátky a přihlížející diváci se rozhodně nenudili. Několik šancí si nejprve připravili domácí, poté o sobě několikrát dali vědět i hosté, kteří se také nakonec v 16. minutě dostali do vedení poté, co odražený míček trefil ze vzduchu R. Plášil a ten skončil pod horní tyčkou Benešovy branky. Domácí se dočkali o tři minuty později, kdy se nadvakrát prosadil Z. Tácha. První část tak skončila výsledkem 1:1.

Ve druhé třetině se šance střídaly na obou stranách. Stav 1:1 vydržel až do 30. minuty, kdy z dálky vypálil R. Plášil a trefil přesně pravý horní růžek Benešovy branky. Hned vzápětí se do samostatného nájezdu dostal Maurer a protože byl faulován, následovalo trestné střílení. To Maurer sice neproměnil, což ho ale nemuselo nijak mrzet, protože hned po vhazování nabil Bárta Laurincovi, jehož střelu těsně před brankou tečoval Z. Tácha a bylo opět vyrovnáno. V závěru třetiny byli o něco nebezpečnější domácí, skóre se ale nezměnilo.

V úvodu závěrečné části hráli domácí dvě po sobě jdoucí přesilové hry a tu druhou dokázali využít, když se na brankovišti prosadil důrazný Ferdan. Vzápětí se hostující obranou prosmýkl hbitý Laurinc a po jeho zakončení pod horní tyčku vedli domácí 4:2. Poté dostali dvě výhody přesilové hry hosté. Tu první domácí ubránili, nicméně při té druhé uvolnil P. Zavřel Válka, ten se tváří v tvář Benešovi nemýlil a zadělal tak na dramatickou zápletku. Hosté se celkem logicky hnali za vyrovnáním, plavští ale bránili velmi zodpovědně, a protože se dokázali udržet na míčku, nemohli se hosté dostat ani k závěrečné hře bez brankáře. K té se dostali až pouhé dvě vteřiny před koncem a vyrovnat už tedy nestihli. Domácí se tak díky výsledku 4:3 stali vítězem základní části.