5 MACHÁLEK David 2 2 8   - 92 TÁCHA Zdeněk   1 -1
8 TRNĚNÝ Tomáš     -1   - 97 MAURER Ondřej 2 3 8
14 FERDAN Jiří 1 5 8   -
B TÁCHA Pavel     -1   -

K poslednímu utkání roku 2018 nastoupili plavští hokejbalisté proti Včelné.

Od úvodního buly se plavští snažili dostat soupeře pod tlak, nicméně Včelná dobře bránila a v brance měla výborného brankáře Nejedlého. Účet utkání otevřel v 6. minutě M. Tácha, který bekhendem dorazil Maurerovu střelu vyraženou brankářem Nejedlým. Další plavské šance zlikvidoval Nejedlý a protože ani domácí v žádném ze svých protiútoků na Beneše v plavské brance nevyzráli, zůstávalo skóre nezměněné.

Druhá část začala dvěmi šancemi Včelné, ve 22. minutě ale na druhé straně napřáhl Bárta a zvýšil na 2:0 pro hosty. Ve 26. minutě plavští ukázkově sehráli přesilovku a Maurer přidal třetí gól. Poté přišli ke slovu i domácí poté, co Šálek mezi kruhy dostal trestuhodně mnoho prostoru. Ve 31. minutě se před Nejedlého dostal rychlík M. Tácha a bekhendovým blafákem mu nedal šanci. O čtyři minuty později byl na konci další rychlé kombinace druhé plavské řady Machálek, který zůstal mezi kruhy úplně osamocen a zvýšil tak na 5:1 pro hosty.

I závěrečná část patřila jednoznačně plavským hokejbalistům, konkrétně jejich druhé řadě, která sršela pohybem, nápady a kombinací. Další branky tak na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve 45. minutě se prosadil Machálek a o minutu později mířil přesně M. Tácha. Poté z ojedinělého protiútoku udeřili domácí, nicméně závěr patřil hokejbalistům z Plava. V 55. minutě se trerfil Maurer, vzápětí zakončil další bleskovou kombinaci M. Tácha a poslední slovo patřilo Ferdanovi, který v 59. minutě stanovil konečný výsledek 2:10.