5 MACHÁLEK David 1 1 6   - 97 MAURER Ondřej 2 3 6
14 FERDAN Jiří 5 1 6   - B KOCOUREK Lukáš 2 2 9
19 PÁVEK Karel 4 2 9   - B PIVEC Radek     2
B SOKOLÍK Miroslav 1 1 9     HS WEBER David     2

K dohrávce 9. kola 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti Velešínu. Utkání se uskutečnilo v pátek večer pod umělým osvětlením a jednalo se tak o "night classic".

Velešínští se v úvodu prezentovali zejména urputnou silovou obranou, proti hbitým domácím útočníkům ale dokázali odolávat pouze do 5. minuty, kdy se mezi soupeřovými obránci prosmýkl Z. Tácha a otevřel skóre. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat a první třetinu domácí vyhráli v poměru 5:0.

I ve druhé periodě jsme sledovali nápor domácích hokejbalistů. Hned v její první minutě přidal šestý gól Ferdan, poté ale gólové hody na nějakou dobu ustaly. Až ve 31. minutě se trefil Pávek a ve 36. minutě zakončoval přečíslení dvou na jednoho do prázdné branky Kocourek.

Ve třetí třetině pokračovali domácí v ofenzivním tažení, a protože své šance začali téměř neomylně proměňovat, viděli jsme jeden gól za druhým. Ve 44. minutě ke slovu přišli i hosté, kteří se k většímu útočení odhodlali až v závěrečné části, nicméně domácí byli při chuti a jejich brankostroj se nakonec zastavil na čísle sedmnáct.