5 MACHÁLEK David 1 2 4   - 92 TÁCHA Zdeněk 1 3 5 2
14 FERDAN Jiří 2 3 5   - 97 MAURER Ondřej 4 3 4
19 PÁVEK Karel     5   -
HS WEBER David   2 4   -

V 6. kole 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté na velkém dobrovodském hřišti proti Libníči.

A začali náporem, který trval prakticky nepřetržitě celou úvodní část. Plavští zasypali soupeřova brankáře Hemberu devatenácti střelami, a přestože domácí brankář dělal, co mohl, na tři střely nestačil. V 6. minutě byl na konci pěkné kombinace Maurer a střelou do odkryté části branky otevřel skóre. V 8. minutě vykroužil zpoza branky M. Tácha, který využil toho, že mu Maurer odclonil bránící hráče a bekhendovou střelou zamířil přesně. Třetí branku přidal v 18. minutě aktivní obránce Ferdan.

Druhou třetinu začali brejkem domácí, jejich šanci ale Beneš ve spolupráci s obráncem Weberem zlikvidoval. Úřadovat tak zase začali hosté. Ti pokračovali v náporu z třetiny úvodní a protože navíc začali proměňovat své šance, skóre rychle narůstalo. Ve 24. minutě se z předbrankového prostoru prosadil Ferdan a ve 27. minutě mířil přesně Maurer. Ve 31. minutě propálil Hemberu Machálek a o tři minuty později završil hattrick agilní Maurer. V závěru třetiny pak plavští přidali další 3 branky, o které se postarali Z. Tácha, Laurinc a Maurer a vytáhli skóre na 0:10.

Do závěrečné části vstoupili plavští poněkud uspokojení svým náskokem, ve 43. minutě pustili soupeře do samostatného nájezdu a bylo to 1:10. O tři minuty později si hosté ve svém obranném pásmu špatně rozebrali soupeře a domácí toho okamžitě využili k pěkné kombinaci zakončené prakticky do prázdné branky. Rychlou odpověď si připravil hbitý mladíček Laurinc, nicméně domácí téměř vzápětí přidali svou třetí branku. V závěrečné desetiminutovce měli herně navrch plavští a jejich snažení korunoval minutu před koncem svým třetím gólem Laurinc, který tak stanovil konečné skóre 3:12.