5 MACHÁLEK David     1   - 92 TÁCHA Zdeněk 1 2 6
8 TRNĚNÝ Tomáš   1 6   - 97 MAURER Ondřej   1 0
14 FERDAN Jiří 2 1 1   -
B SOKOLÍK Miroslav 1   4   -

Ve 4. kole 1. ligy AHbK se plavští hokejbalisté utkali s českobudějovickým Dynamem a museli se obejít bez zraněného kapitána Pávka. Poprvé v sezóně se naopak představili Trněný a M. Tácha.

Plavští začali náporem, ze kterého vytěžili dvě slepené branky, o které se postarali Bárta se Sokolíkem. Plavští měli i nadále převahu, nicméně hráči Dynama bojovali a i oni několikrát nebezpečně ohrozili Beneše. Definitivní klid na hole hostujících hráčů přinesla 18. minuta, ve které se dvakrát trefil Bárta, který tak vytáhl skóre na 4:0 pro hosty.

Od druhé části se utkání víceméně změnilo v souboj plavských útočníků s brankářem Havlínem. Toho hned v první minutě druhé třetiny pokořil M. Tácha, který do prázdné branky zakončil ukázkovou kombinační akci s Ferdanem a Maurerem. O čtyři minuty později se po přihrávce M. Táchy zpoza branky prosadil i Z. Tácha a hosté vedli 6:0. O dvě minuty později se na chvilku z tlaku vymanili i domácí a Čermák z protiútoku snížil. Zbytek třetiny se zase odehrál před Havlínovou brankou, další branky jsme se ale nedočkali.

V závěrečné části pokračoval nápor plavských hráčů, nicméně brankář Havlín chvílemi doslova čaroval a tak se skóre dlouho neměnilo. Druhé branky se tak po střele od modré čáry dočkali domácí. Hosté se prosadili až v závěrečné desetiminutovce, kdy se dvakrát prosadil Ferdan. Utkání tak skončilo výsledkem 2:8.