14 FERDAN Jiří 3 4 7 4 - 97 MAURER Ondřej 3 2 6
19 PÁVEK Karel   7 7   - B VAZDA Radek 2 1 8
B SOKOLÍK Miroslav 1   8   -
B KOPIC Petr   2 8

Ve 3. kole 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Flying Elephants a byli jasným favoritem.

Tuto roli také začali velmi rychle naplňovat. Hned v úvodní minutě otevřel skóre Z. Tácha a vzápětí přidal druhou branku Vazda. Poté začal úřadovat Bárta, který byl pro hostující obránce pravděpodobně neviditelný. Několikrát totiž před brankářem Havlem zůstal trestuhodně osamocen, a protože své šance neomylně proměňoval, završil mezi 3. a 11. minutou čistý hattrick. Další gól přidal Z. Tácha a v závěru třetiny se ještě dvakrát prosadil Maurer, takže domácí první třetinu vyhráli vysoko 8:0.

Ve 23. minutě se potřetí v utkání trefil Maurer, poté se ale plavský brankostroj zastavil a ke slovu přišli i hosté, kteří ve 27. a 32. minutě dvakrát skórovali a snížili na 9:2. Domácí zase začali střílet branky až v závěru třetiny. Ve 37. minutě zakulatil skóre na desítku Vazda, vzápětí mířil přesně Z. Tácha a v poslední minutě druhé části přidal další dvě přesné trefy Ferdan.

I v závěrečné části úřadovali domácí. Ve 45. minutě se své branky dočkal Sokolík a poté se počtvrté v utkání prosadil Z. Tácha. Další dvě branky padly v závěru utkání. Postarali se o ně Ferdan a Bárta, kteří tak stanovili konečné skóre 17:2.