2 BENEŠ Ondřej 60 19 0 100 - 92 TÁCHA Zdeněk 2 1 3
Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM   97 MAURER Ondřej 2 1 3
5 MACHÁLEK David   3 6   - B BARTIZAL Martin 1   3
19 PÁVEK Karel   1 3   - B KOPIC Petr 1 1 3
B TÁCHA Pavel     3   -

K prvnímu utkání nové sezóny nastoupili plavští hokejbalisté proti Včelné a kvůli velkému počtu absencí jen horko těžko skládali sestavu. Pětici hráčů "áčka", ve které navíc nastoupil Pávek s horečkou, tak doplnili 3 hráči "B" mužstva.

Úvod utkání přinesl poměrně vyrovnaný hokejbal. Domácí se snažili hrát aktivně, hosté ale pozorně bránili a vyráželi do nebezpečných protiútoků. Více vzruchu přece jen bylo před hostujícím brankářem. Ten chytal výborně, a protože mu při Machálkově střele pomohla i tyčka, odolával až do 19. minuty. To se na brankovišti nejlépe zorientoval Kopic a pohotovou dorážkou Machálkovy střely otevřel skóre.

Druhá třetina jednoznačně patřila domácím. Hosté se víceméně pouze bránili a jen díky výborným zákrokům jejich brankáře zůstávalo skóre dlouho nezměněné. Až ve 28. minutě se po pěkné kombinaci zjevil mezi kruhy volný Z. Tácha a přesnou střelou zvýšil na 2:0. Odpor hostujícího mužstva pak definitivně zlomil v poslední minutě druhé části Bartizal, který se prosadil po přesné Maurerově přihrávce zpoza branky.

Závěrečná část patřila znovu domácím, kteří s chutí kombinovali a hostující brankář měl i nadále plné ruce práce. Nutno ovšem říci, že plavští občas zapomínali na zadní vrátka a do řady nebezpečných přečíslení se dostávali i hosté. V plavské brance stál ale pozorný Beneš, který všechny soupeřovy brejky zlikvidoval a tak se v závěru prosadili znovu domácí. V 55. minutě zachytil soupeřovu přihrávku ve středním pásmu Maurer, vyrazil na zteč a přesnou střelou vymetl pavučiny v levém horním růžku hostující branky. O dvě minuty později zakombinoval Z. Tácha s Kopicem a bylo to 5:0. Poslední slovo pak patřilo Maurerovi, který překvapivou střelou na vyrážečku stanovil konečné skóre 6:0.