18 LONSMÍN Pavel     3 2 - 92 TÁCHA Zdeněk 1 3 2
19 PÁVEK Karel 1 2 2   - 7 BARTIZAL Martin 3 2 7
73 LONSMÍN Tomáš 1 2 5   -
20 KOPIC Petr   1 4   -
93 TÁCHA Pavel 1   4

V prvním utkání čtvrtfinále play off nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Flying Elephants a coby vítězové základní části byli jasnými favority, a to i přes to, že se museli obejít bez několika tradičních opor a příležitost tak dostali i hráči z "béčka".

A právě útočník "B" mužstva Martin Bartizal byl ústřední postavou úvodní třetiny. V 5. minutě se na brankovišti protlačil k přihrávce M. Táchy a otevřel skóre. O minutu později pak plavští sehráli ukázkově přečíslení tři na dva a na konci akce byl opět Bartizal. No a v 18. minutě byl na konci další akce opět Bartizal, což jednak znamenalo tříbrankové vedení plavských hokejbalistů a jednak čistý hattrick plavského útočníka. V závěrečné minutě úvodní části pak za brankou tak dlouho za soupeřovo brankou kouzlil Z. Tácha, až našel u druhé tyčky úplně volného J. Táchu a ten stanovil konečné skóre první třetiny.

I ve druhé části dominovali plavští hokejbalisté. Ve 22. minutě hráli přesilovku a těsně po jejím skončení se na brankovišti zjevil osamocený P. Tácha a svou šanci zkušeně proměnil. Ve 32. minutě pak předvedl účinný forčeking M. Tácha, který o míček obral Slezáka a nadvakrát překonal brankáře Havla. O dvě minuty později rozezvučel horní tyčku Z. Tácha a z protiútoku udeřilo na druhé straně poté, co se do sóla dostal rychlík Nešvera a bekhendovým blafákem překonal Beneše. Poté Z. Tácha opět trefil pouze horní tyčku, ale vzápětí se už Z. Tácha trefil a hosté vedli 7:1.

I závěrečná třetina patřila plavským hokejbalistům. Ve 44. minutě se z prostoru mezi kruhy pod horní tyčku trefil M. Tácha a plavští vedli 8:1. V 51. minutě na modré napřáhl Pávek a bylo to 9:1, vzápětí plavští dobře zakombinovali a J. Táchá přidal desátý gól. V 59. minutě si s mocným nápřahem na Bartizalovu přihrávku naběhl T. Lonsmín, a přestože se téměř zlomil v pase, propálil Havla a zvýšil na 11:1 pro plavské hokejbalisty. Poslední slovo pak v poslední minutě patřilo domácímu rychlíkovi Nešverovi, který se v útočném pásmu šikovně uvolnil a stanovil konečné skóre 2:11.