8 TRNĚNÝ Tomáš 1 3 10   - 92 TÁCHA Zdeněk 3 3 7
14 FERDAN Jiří 2 4 12   - 97 MAURER Ondřej 3 2 10
18 LONSMÍN Pavel 2   6   -
19 PÁVEK Karel 1 3 8 2

V předposledním kole základní části Extraligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Flying Elephants.

Plavští byli v utkání jasnými favority a tuto roli začali velmi rychle potvrzovat. Ve 2. minutě si Maurer vyměnil míček s Pávkem a pohotovou střelou otevřel skóre. Ve 4. minutě si mezi kruhy naběhl Pávek a střelou do levého horního růžku zvýšil na 2:0. O dvě minuty později se pak na konci rychlé kombinace zjevil M. Tácha a plavští vedli 3:0. Poté několikrát zazlobili i domácí, Nešvera ani Hajný ale Beneše nepřekonali. Nicméně daleko více šancí bylo k vidění na druhé straně, žádné další branky jsme se ale v první části nedočkali.

Plavský brankostroj se naplno rozjel ve druhé části. Hned v její první minutě hráli plavští v oslabení, nicméně i ve třech hráli velmi aktivně a po bleskovém výpadu a přesné Ferdanově přihrávce nemohl M. Tácha minout. Gólová smršť pak přišla mezi 25. a 32. minutou, kdy se plavští trefili hned sedmkrát. Postupně se prosadili Z. Tácha, Ferdan, J. Tácha, Maurer, dvakrát P. Lonsmín a Trněný. Plavští na hřišti dominovali a ve 38. minutě přidali další gól z hole M. Táchy.

I závěrečná třetina probíhala v režii hostujících hokejbalistů. V její první minutě se z levého křídla trefil Ferdan a  poté se dvakrát prosadil Z. Tácha. Ve 49. a 52. minutě dvakrát Trněný našel před brankou M. Táchu a ten se ani v jednom případě nemýlil. Vzápětí se své čestné branky dočkali i domácí, ale závěr patřil plavským hráčům, konkrétně dvěma nejproduktivnějším hráčům Maurerovi a M. Táchovi. V 57. minutě se nad Havlovu vyrážečku trefil Maurer a o minutu později vstřelil svou šestou branku v utkání M. Tácha, který tak stanovil konečné skóre 1:19.