5 MACHÁLEK David     3   - 92 TÁCHA Zdeněk 1   3
14 FERDAN Jiří 1   3   - 97 MAURER Ondřej 1 3 3
18 LONSMÍN Pavel 1   3   -
19 PÁVEK Karel   2 3   -

Ve šlágru kola se v souboji o první místo plavští hokejbalisté utkali s mužstem Long Cash a po velmi dobrém výkonu se přiblížili k vítězství v základní části Etraligy AHbK.

Od úvodní buly byla iniciativa na holích domácích hokejbalistů a v 6. minutě je prvním gólem odměnil M. Tácha, který se po vhazování uvolnil mezi kruhy a prostřelil Havlína. O tři minuty později odešli krátce po sobě na trestnou lavici dva hostující hráči, domácí si v dlouhé přesilovce vytvořili několik šancí, ale na skóre se nic nezměnilo. Ukazatelem skóre tak pohnul až ve 14. minutě Ferdan, který si naběhl na pěknou Maurerovu přihrávku, zachoval chladnou hlavou a bekhendovým blafákem nedal hostujícímu brankáři šanci. V 18. minutě se skóre měnilo znovu poté, co vypálil Lonsmín a jeho střela propadla za Havlínova záda.

Ve 22. minutě se projevilo otřepané, ale pravdivé nedáš - dostaneš. Na jedné straně totiž Beneš zlikvidoval šanci hostujících hráčů, Pávek vzápětí vyslal do protiútoku Trněného a ten našel skulinku mezi Havlínovými betony. Vzápětí domácí zaváhali v rozehrávce a následujícího zmatku po sérii odrazů využil Benkovský, který překonal dezorientovaného Beneše. Hosté poté užili, domácí je ale nepouštěli do žádných přečíslení a dokázali ustát i řadu soubojů jeden na jednoho, i když přetlačit například obrovského bývalého reprezentanta Nýdla nebylo vůbec jednoduché. Plavští ale tyto situace ustáli, postupem času opět převzali iniciativu a ve 37. minutě přidali pátý gól, o který se postaral M. Tácha, který se šikovně vytočil zpoza branky.

V závěrečné části se domácí snažili kontrolovat své vedení, což se jim také dařilo. Domácí mohli své vedení navýšit při přečíslení dvou na nikoho, jenže Z. Tácha si vylámal zuby na brankáři Havlínovi. Stav 5:1 vydržel až do 57. minuty, kdy střela Z. Táchy doskákala za brankovou čáru, což při bezradnosti rozhodčích sportovním gestem potvrdili i hostující hráči. Vzápětí se bekhendovým blafákem prosadil i Maurer, který tak stanovil konečné skóre 7:1.