52. T. Lonsmín Z. Tácha, Pávek 8:2 přesilovka

14 FERDAN Jiří     2 2 - 97 MAURER Ondřej 1 2 2
18 LONSMÍN Pavel 1   2   - 87 BÁRTA Jan 1 1 3
19 PÁVEK Karel 1 2 4   -
73 LONSMÍN Tomáš 1 1 1

V odvetnému utkání semifinále play off Extraligy AHbK se plavští museli obejít bez zraněného Trněného, oproti prvnímu utkání ale měli k dipozici T. Lonsmína a Bártu.

Na rozdíl od prvního utkání začali plavští více než dobře. Hned v první minutě zakončoval J. Tácha pěknou kominaci s Pávkem a Z. Táchou do prázdné branky a plavští tak velmi rychle vedli. Svého soupeře dokázali zatlačit i v následujících minutách. Několik šancí nejprve neproměnili, ale 9. minutě se zpoza branky vytočil M. Tácha a střelou nad rameno brankáře Vyžrálka zvýšil na 2:0. Hosté hrozili hlavně z rychlých protiútoků, nicméně plavští si na nebezpečnou dvojici Šálek - Tondl dávali pozor a příliš prostoru jim nenechávali. Ve 20. minutě pak Maurer narýsoval nádhernou kolmici na rozběhnutého M. Táchu a ten svůj nájezd zakončil elegantním zasunutím míčku mezi Vyžrálkovy betony.

Ve druhé části tlak plavského mužstva ještě více zesílil, paradoxně ale tato třetina skončila výsledkem 2:2. Ve 26. minutě totiž plavští zaváhali při přechodu útočné modré čáry, do brejku vyrazil Šálek, jehož první střelu Beneš ještě dokázal zneškodnit, ale na dorážku téhož hráče už dosáhnout nemohl a hosté tak snížili. Plavská odpověď přišla hned o minutu později, kdy se na brankovišti potřetí v utkání prosadil M. Tácha. Ve 31. minutě vyšel hostům další protiútok poté, co se z levého křídla pod horní tyčku Benešovy branky trefil Němec. Klid na plavské hole přinesl o dvě minuty gól z Pávkovy hole, který zamířil rovněž pod horní tyčku.

V závěrečné části na hřišti dominovali domácí. Ve 46. minutě svou vlastní střelu dorazil pohotový Maurer a o minutu později zamířil Bárta, jehož projektil zamířil přesně do pravého horního růžku hostující branky. V 52. minutě sehráli plavští výborně přesilovku a na konci kombinace pálil z voleje T. Lonsmín. Účet utkání pak uzavřel další milimetrově přesnou střelou P. Lonsmín. Plavští tak zvítězili 9:2 a mohou se radovat z postupu do finále.