5 MACHÁLEK David   1 -2   - 92 TÁCHA Zdeněk 1 1 0 2
14 FERDAN Jiří   1 -1   - 97 MAURER Ondřej 1   -2
18 LONSMÍN Pavel     0 4 - 7 BARTIZAL Martin     0
19 PÁVEK Karel     0 8 -
8 TRNĚNÝ Tomáš     -1

Druhé finálové utkání patřilo hokejbalistům z Čejkovic, což znamená, že o vítězi Extraligy AHbK rozhodne až třetí utkání.

Zatímco v prvním utkání padl jedný gól, v první třetině druhého utkání jich bylo k vidění hned pět. Hosté se ujali vedení už ve druhé minutě poté, co si plavští v obranném pásmu špatně rozebrali soupeře a Válek zůstal na kruhu zcela osamocen. O vyrovnání se v 10. minutě postaral Z. Tácha, který pláchl po pravém křídle a zamířil přesně mezi betony brankáře Miklíka. O minutu později už zase vedli hosté, když nahození od modré těsně před Benešem nešťastně rukou tečoval J. Tácha a srazil si tak míček do vlastní sítě. V 15. minutě sehráli plavští dobře přesilovou hru, na jejímž konci mířil přesně Maurer. V závěru třetiny ale stejnou mincí oplatili i hosté, kteří tak první třetinu vyhráli 3:2.

Ve druhé třetině žádná branka nepadla. Mírně nebezpečnější byli hosté z Čejkovic, brankář Beneš ale všechny nebezpečné situace vyřešil. Ve 31. minutě přišli plavští o obránce Ferdana, který se nešťastně zranil v souboji v rohu hřiště. Plavští pak sehráli jednu nepříliš výraznou přesilovku, takže skóre zůstávalo nezměněné.

To se nezměnilo ani při dvou domácích přesilovkách v úvodu závěrečné části. Těsně po skončení té druhé přesilové hry navíc udeřili hosté, když se dostali k míčku, který se od zadního mantinelu trochu nečekaně odrazil přímo mezi kruhy. V 53. minutě byl pak poněkud přísně vyloučen P. Lonsmín, na což reagovali M. Tácha s Pávkem, za což byli odměněni osobními tresty. Následující přesilovku pak hosté sehráli výborně a zvýšili na 5:2. V 55. minutě byl pak podobně přísně vyloučen R. Plášil a v přesilovce snížil J. Tácha. To ale bylo z plavské strany vše, neboť hosté další zdramatizování nepřipustili.