14 FERDAN Jiří 1 2 8   - 92 TÁCHA Zdeněk 3 5 7
18 LONSMÍN Pavel 2 1 6 2 - 97 MAURER Ondřej 2 5 8
19 PÁVEK Karel 1 4 7   -
73 LONSMÍN Tomáš   3 9

V prvním utkání roku 2017 přivítali plavští hokejbalisté poslední tým tabulky Šlágr Křenovice a v utkání si s chutí zastříleli.

Hned v první minutě se po rychlé přímočaré akci dostal před soupeřova brankáře Pávek a otevřel skóre. Ve 3. minutě si na Ferdanovu přihrávku naběhl Maurer a bylo to 2:0. Poté plavští začali hrát poněkud na krásu a několik šancí překombinovali, když například Trněný před úplně prázdnou brankou ještě přihrával překvapenému Z. Táchovi. Do několika protiútoků se tak vydali i hosté, nicméně jejich největší šance skončila v Benešově lapačce. Ve druhé polovině úvodní části pak zase začali úřadovat domácí. Krátce po sobě se trefili P. Lonsmín a Machálek, vzápětí se během jednoho střídání dvakrát prosadil Z. Tácha a účet úvodní třetiny uzavřel přesnou střelou do pravého horního rohu Maurer.

Začátek druhé třetiny patřil P. Lonsmínovi, který si naběhl na přihrávku Z. Táchy zpoza branky a zvýšil na 8:0. Několik dalších šancí poté plavští neproměnili a trefil se až ve 25. minutě Trněný, který tak využil přesilovou hru. Přesně v polovině utkání pak Maurer uvolnil Ferdana a ten zakulatil skóre na desítku. O dvě minuty později tečoval střelu P. Lonsmína Z. Tácha a zvýšil na 11:0. Vzápětí se své branky dočkali i Matěj a Jan Táchovi a ve 37. minutě zvýšil Trněný na 14:0.

I závěrečná třetina probíhala v domácí režii. Ve 46. minutě si dvakrát vyměnili role Machálek a M. Tácha a byly z toho dvě branky v síti Křenovic. V polovině třetiny se pak během jediného střídání dvakrát trefil Trněný, což znamenalo, že domácí vedli už 18:0. V 53. minutě unikajícího Kudláčka fauloval P. Lonsmín a v následující přesilovce musel své umění předvést i plavský brankář Beneš. Několik ošemetných situací před svou brankou ale vyřešil a tak ke slovu zase přišli domácí, kteří z hole J. a M. Táchy přidali další dva góly, což znamenalo konečný výsledek 20:0.